category

Чи можна повернути ліки в аптеку

Статья № 105
Украина
Чи можна повернути ліки в аптеку

За законом придбання ліків фактично є договором роздрібної купівлі-продажу.

Відповідно до статті 698 Цивільного кодексу України (далі – ЦКУ) за договором роздрібної купівлі-продажу продавець, який здійснює підприємницьку діяльність з продажу товару, зобов'язується передати покупцеві товар, що звичайно призначається для особистого, домашнього або іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю, а покупець зобов'язується прийняти товар і оплатити його.

До відносин за договором роздрібної купівлі-продажу з участю покупця-фізичної особи, не врегульованих цим Кодексом, застосовується законодавство про захист прав споживачів.

Відповідно до статті 707 ЦКУ покупець має право протягом чотирнадцяти днів не рахуючи дня купівлі непродовольчого товару належної якості, якщо триваліший строк не оголошений продавцем, обміняти його у місці купівлі або інших місцях, оголошених продавцем, на аналогічний товар інших розміру, форми, габариту, фасону, комплектації тощо. У разі виявлення різниці в ціні покупець проводить необхідний перерахунок з продавцем.

Про це ж сказано у Законі про захист прав споживачів. Споживач може обміняти у продавця непродовольчий товар належної якості на аналогічний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням.

Стаття 9 Закону України «Про захист прав споживачів» посилається на перелік товарів, що не підлягають обміну/поверненню. Перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), затверджений Постановою КМУ від 19.03.1994 р. № 172. Відповідно до цього документа не підлягають обміну (поверненню), зокрема, продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни та ряд непродовольчих товарів.

Відповідно до пункту 16 Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, затвердженого наказом МОЗ України від 19.07.2005 № 360, лікарські засоби та вироби медичного призначення належної якості, відпущені з аптек та їх структурних підрозділів, поверненню не підлягають, про що розмістити оголошення в залі обслуговування.

Інакша справа з продажем лікарських засобів неналежної якості. Відповідно до частини 8 статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» у разі придбання споживачем продовольчих товарів неналежної якості продавець зобов’язаний замінити їх натовари належної якості або повернути споживачеві сплачені ним гроші,якщо недоліки виявлено умежах терміну придатності.

Тобто, якщо ви придбали ліки неналежної якості, у вас є повне право вимагати або замінити їх ліками належної якості, або повернути вам гроші. Причому ви самі вибираєте варіант, а продавець на підставі закону тільки зобов’язаний діяти відповідно до ваших вимог, як покупця. За винятком хіба що випадків, коли у продавця немає відповідних ліків належної якості, щоб надати їх замість ліків неналежної якості.

Для того щоб повернути неякісний лікарський засіб до аптеки, споживач має надати відповідний розрахункоий документ, виданий йому разом із проданим товаром, та документ, який підтвердить, що лікарський засіб неякісний.

Факт неналежної якості підтверджується такими документами:

висновок щодо якості лікарських засобів, виданий підпорядкованою лабораторією територіального органу Державної служби України з лікарських засобів та контро­лю за наркотиками (Держлікслужба) та/або уповноваженою лабораторією;

розпорядження Держлікслужби щодо заборони обігу лікарського засобу.

Щоби убезпечити себе і не придбати неякісні ліки, МОЗ рекомендує перевіряти сайт Держлікслужби, щоб переконатися, що придбані препарати не заборонені. МОЗ також нагадує, що на вимогу покупця аптеки мають надати документи, які підтверджують належну якість продукції, зокрема сертифікат якості виробника.

Понравилась статья? Расскажи друзьям:

Похожие статьи

Реклама
Мой ответ