category

Законність роботи веб-моделі. Правові аспекти

Статья № 36
Украина
Законність роботи веб-моделі. Правові аспекти
Законність роботи веб-моделі. Правові аспекти

"У вас є веб-камера, ПК, інтернет, початкові знання англійської мови? В такому випадку ми раді запропонувати вам високооплачувану вакансію моделі відеочату (веб-модель, інтернет-модель, вебкам-модель). Надається допомога та віддалена техпідтримка. Щомісячний дохід у розмірі від $ 1000 до $ 5000".

Нерідко ми бачимо такі оголошення на форумах, оголошеннях, відкритих вакансіях в мережі "Інтернет". Інтернет-проституція або, як її красиво називають, вебкам-бізнес стрімко набирає оборотів в Україні. Вигідні пропозиції, вільний графік роботи, високий дохід - все це, так звані заманливі пропозиції від "роботодавців" носить під собою підгрунтя української підпільної порно-індустрії.

Поширені обіцянки "агентів":

- високі доходи;

- практично знання англійської мови на базовому рівні;

- відсутність ідеальної фігури та модельної зовнішності.

Погодьтеся, яка дівчина не хотіла б стати моделю, але у даній ситуацій є свої підводні камені.

Персональні дані

Щоб працювати вебкам-моделю потрібно пройти реєстрацію, яка вимагає надсилання в хорошій якості скріну вашого паспорта. Постає питання: "для чого нелегальному бізнесу реальні персональні дані людей?" Якщо ви не хочете, щоб ваші персональні дані були передані 3-ім особам, то краще добре подумайте, перш ніж відправляти невідомо кому їх.

Суспільна мораль

Ніхто вам не дасть гарантій, що під час ваших приватних трансляцій вас не будуть записувати, а потім відео з вашою участю потрапить в інтеренет, де практично доступ є у кожного з ваших знайомих та родичів.

Юридична відповідальність

Відповідалність застосовується, якщо йде мова про роботу з інтерактивною веб-камерою, за допомогою яких моделі можуть спілкуватися з клієнтами і виконувати вказівки.

Студентки та молоді незаміжні дівчата часто вдаються до такої можливості заробити гроші, до того ж заробіток буває немалий. Всім очевидно, що перед нами – нова форма проституції.

Як відомо, діяльність у сфері веб-проституції несе за собою кримінальну відповідальність. Однак "роботодавці" стверджують, що нічого поганого в цьому виді бізнесу немає і, нібито, кримінальної відповідальності за відео-спілкування ніхто нести не буде.

Тим не менше, подібні агентства працюють підпільно і вербують дівчат в такий вид діяльності брехнею. А це карають за статтею 301, ч. 3 КК – за виготовлення та розповсюдження порнографії за попередньою змовою групою осіб.

Покарання за таку діяльність: позбавлення волі на строк від 3 до 7 років, а їх роботодавці несуть відповідальність за ст. 301, а також за ст. 302 – створення та утримання місць розпусти і звідництво.

Тому добре подумайте, перш ніж займатися таким видом заробітку.

Понравилась статья? Расскажи друзьям:

Реклама
Мой ответ