category

Злочини проти ЛГБТ спільноти

Статья № 5
Украина
Злочини проти ЛГБТ спільноти
Злочини проти ЛГБТ спільноти

Питання щодо утисків та гомофобних нападів на представників нетрадиційної орієнтації на території країн СНГ та України є доволі актуальними. Особливо це стосується так названих парадів честі, які щороку відбуваються в столиці та інших містах України. Яскравим прикладом можна назвати подію 2015 року, що сталася на параді в Києві, а саме: сутичка між поліцейськими та нападниками.

В результаті якої, було затримано більше 20 осіб, згодом засуджених судом до умовного позбавлення волі. Але, на думку автора, такої міри покарання може виявитися недостатньо. Адже обвинувачені поводили себе зверхньо під час судового розгляду справи. Дії нападників було інкриміновано за ч3.ст 296 ККУ як хуліганство, за що передбачається позбавлення волі на термін до 5 років.

Але представники ЛГБТ спільноти були незадоволені мірою покарання, яку призначив суд. І зрозуміло чому, адже через деякий час, молодики знову будуть нападати та знущатися на представниками нетрадиційної орієнтації. Виходить, що вони беззахисні, так як закон їх не може захистити. І це лише один з таких випадків, але ще є немала кількість латентних злочинів проти ЛГБТ товариства, дані про які нам не відомі.

Тому, для того, щоб покращити становище таких соціальних спільнот, необхідні радикальні зміни. Наприклад, створення спеціального органу, який би стежив за дотриманням прав ЛГБТ спільнот та збирав статистичні дані щодо порушення їх прав.

Понравилась статья? Расскажи друзьям:

Реклама
Мой ответ