category

Не дайте себе обманути

Статья № 72
Украина
Не дайте себе обманути
Не дайте себе обманути

XXI століття – це епоха інформаційних технологій і це твердження вже досить важко спростувати) Погодьтесь, щоб ми робили, без Інтернету? Де ще б знаходили нові можливості для розвитку? А головне…..для економії дорогоцінного часу?

Кожен з нас хоч раз та робив покупку в Інтернет-магазині, у цьому питання навіть не важливо, чоловік чи жінка…КОЖЕН, коли виникає якась ідея купити ту чи іншу річ, відразу «йде в Інтернет».

Економія часу, іноді коштів, відгуки, відразу можна порівняти декілька брендів…так і манить, погодьтесь)

Але часто виникають такі ситуації, коли Інтернет-магазин виявляється шахраєм( Прикро, але наткнутися на таке дуже легко.

Що робити? Як захистити себе наперед? Що робити після того, коли зрозумів, що надурили?

*Не треба панікувати! Будь яку ситуацію можна виправити, мало хто вірить, але повернути свої кошти назад можна, так досить тривала процедура, але ж що поробиш, треба)

* Вимагайте повернення коштів, адже бувають випадки, коли можна домовитися, без суду, правоохоронних органів, без антиреклами на весь Інтернет. Вкажіть, що суд –це час, витрати, репутація і правда % на вашому боці. Чи не дешевше їм буде просто мирним шляхом задовольнити ваші вимоги?

* Відразу згадайте, яким чином оплатили покупку? Приват24? Чи інший спосіб, яким можна довести факт передання коштів? Прекрасно) Ви легко можете звернутися до банку та отримати ці данні. Пам’ятайте! За номером рахунку можна легко знайти того, кому надіслали кошти, адже коли вам відкривають картку, то вимагають ксерокопію паспорта)

* Якщо ви вже отримали товар , який неякісний і вимагаєте повернення коштів або обміну, то ОБОВ’ЯЗКОВО збережіть чек з пошти, хоча не думаю, що відновити його буде великою проблемою. Знову ж таки, на ньому буде вказано, хто відправив і як мінімум місце знаходження і номер телефону. Даний «папірець» може ще знадобитися.

* Якщо магазин вказав відразу, що ПОВЕРНЕННЯ ТА ОБМІНУ у нас немає, то не біда, відповідно до законодавства, повернути будь-який товар можна протягом 14 днів) і жоден надпис в «в шапці профілю» не може суперечити цій нормі)

* Пам’ятайте, що у Вас є досить багато даних про особу: ПІБ, номер телефону, номер рахунку…а отже….знаєте проти кого звернетесь до суду. Єдине, що заплатите судовий збір відразу, але грамотно складена позовна заява і всі витрати вам виплатить відповідач. У такій справі навіть не потрібен юрист в суді, всі докази на вашому боці. Але якщо хочете звернутися до правника, то не біда, можна стягнути з відповідача кошти на відшкодування витрат на юриста, таке також буває)

Понравилась статья? Расскажи друзьям:

Реклама
Мой ответ