category

ЧИ МОЖНА ПОВЕРНУТИ ЛІКИ В АПТЕКУ?

Статья № 79
Украина
ЧИ МОЖНА ПОВЕРНУТИ ЛІКИ В АПТЕКУ?
ЧИ МОЖНА ПОВЕРНУТИ ЛІКИ В АПТЕКУ?

Часто в аптеках заборонено повертати куплений товар. Але чи законно це? Як повернути ліки в аптеку?

Якщо спиратися на закон, то придбання ліків - це договір купівлі-продажу. Тому будь-який покупець може спиратися на захист прав споживачів.

У Законі про права споживачів сказано, що можна поміняти непродовольчий товар, якщо той не підійшов йому з яких-небудь причин і не він не може його використовувати за призначенням.

Але в статті 9 Закону "Про захист прав споживачів" є перелік товарів, які не підлягають поверненню або обміну і в даний список входять лікарські препарати.

Є нюанс, який визначає, що ліки неналежної якості повернути можна. Це можна зробити, якщо ви знайшли недолік до закінчення терміну придатності, звичайно якщо вам не продали прострочений товар спочатку.

Отже, лікарські препарату повертати в аптеку не можна, винятком можуть бути тільки препарати неналежної якості. Якщо з ліками все в порядку, то повернути його не вийде.

У випадку з медичною технікою діють правила обміну і повернення в разі, якщо вона призначена для особистого або некомерційного використання. Повернути пристрій можна назад протягом 14 днів з дня покупки.

При обміні товару необхідно мати чек і зберегти товарний вигляд пристрою, інакше вам можуть відмовити в обміні.

Ці правила не діють для комерційних цілей, так як в цьому випадку це договір поставки, а не купівлі-продажу і регулюється він Господарським кодексом.

Понравилась статья? Расскажи друзьям:

Похожие статьи

Реклама
Мой ответ