category

ДИРЕКТОР ЄДИНИЙ СПІВРОБІТНИК В КОМПАНІЇ

Статья № 83
Украина
ДИРЕКТОР ЄДИНИЙ СПІВРОБІТНИК В КОМПАНІЇ
ДИРЕКТОР ЄДИНИЙ СПІВРОБІТНИК В КОМПАНІЇ

Бувають дуже маленькі компанії, які зазвичай тільки починають свій шлях, але в числі співробітників є тільки один директор.

Як же вести і оформляти всі необхідну звітність одному?

Підприємець може самостійно вести і складати фінансові та бухгалтерські звіти. Це не стосується лише тих компаній, яким потрібно публікувати свої фінансові звіти підприємств і які представляють бюджетні установи та громадські інтереси.

Підприємцю не потрібно вписувати до штатного розпису бухгалтера, інакше він позбутися повноважень вести бухгалтерську діяльність самостійно.

До обов'язкових реквізитів первинних документів відносяться посадові особи, відповідальні за господарські операції та їх оформлення, а також особисті дані, які допомагають визначити того, хто брав участь в проведенні господарської операції. 

Директору необхідно завіряти всі первинні документи підписом. Також він може розписуватися в касових документах. Просто його підпис буде дублюватися в полях "керівник", "бухгалтер" і "касир".

У податковій звітності підпис слід ставити в поле "Керівник", а прочерк - в поле "Головний бухгалтер".

При створенні інвентаризаційної комісії затверджується склад з однієї людини. Також можна запросити для цієї мети іншу особу.

Накази в деяких випадках можна видавати щодо самого себе.

Отже, як ми бачимо, підприємство в складі якого знаходиться лише одна людина, може в повній мірі працювати і розвиватися.

Понравилась статья? Расскажи друзьям:

Похожие статьи

Реклама
Мой ответ