Украина
category

Чи можу я засудити радіо?

Вопрос № 1004
Чи можу я засудити радіо?
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня, мене звуть Ярослав, я проживаю у місті Львові, мене сильно обідили на радіо в переписці,і я звертаюсь по питанню з захисту прав споживачів, історія починається так моя подружка виграла білети в кіно на ДУЖЕRADIO, но за ними потрібно було звернутися безпосередньо до кінотеатру і сказати прізвище переможця, білети подарила подружка мені за послуги по ремонту ПК, грошей я не брав з неї а квитки стали цікавими, я звернувся до кінотеатру поближче на вибір дали 2 кінотеатри, перший на Театральній і на Довженка, в кінотеатрі мені пояснили що такого прізвища немає, хоча я був впевнений що воно повинно там рахуватись, а тепер прошу переглянути переписку котру я вже вів з працівником Галиною після ситуації в кінотеатрі:

Я: 6 липня. Добрий вечір, мене звуть Ярослав,у мене до команди радіо є запитання, дівчинка вигрла у вас 2 квитки в кіно на Довженка або на Тетральну на вібір кінотеатри, коли ми звернулися шоб взяти квитки, нам ясно дали зрозуміти шо ваше радіо - мусор, томущо на премєри вони не дають квитки і в списках шукали наше прізвище Левкун, котре в результаті так і не підтвердили, квитки виграли десь 2-3 тижні назад, зверталися до кінотеатру сьогодні зранку 06.07.2017 на Театральній 22, кінопалац. Щиро дякуємо вам за гарний настрій.

Вона: 8 липня. Доброго дня))) Дякуємо, що сповістили нас. Кінопалац дасть відповідь в понеділок, і ми вам відповімо. Залишіть будь ласка ваші координати. Гарного настрою)Дякуємо, що з нами) -----Original Message----- From: Ярослав [mailto:mail@duzhe.fm] Sent: Thursday, July 6, 2017 11:51 PM To: info@duzhe.com.ua Subject: Нове повідомлення від Дуже радіо - Зворотній зв'язок

Я: 8 липня. Залишаю свої координати: phone: ********** , skupe: ********** , post:************, більше смайликів врятує світ Галя. Я: 8 липня. поспішіть їх з відповіддю, вони і в суботу і в неділю працюють

Я: 10 липня: Ну і шо взнали? ви дуже погано працюєте, ви би замість своїх смайликів дужок, уточнилиб прізвище це 1 , і далиб конкретну відповідь чи квитки на премєри, я того так просто не залишу.

Вона: 10 липня: Ярославе, доброго дня!

Вчора розмовляли із переможницею Ольгою Левкун, вона сказала, що все гаразд. І щоб ми не відповідали на ваші листи, тому що вони несерйозні. Будь ласка займіться чимось корисним. Всього найкращого.

Я: 10 липня. Я займусь, дуже скоро. Ви там не працюєте а вконтакті сидите, гарних вам переписок і смайликів.

Консультации Советников

Цікаво за що Ви їх, Ярославе, маєте намір засудити? Як на мене, вони надали доволі корректну відповідь, тим паче, що спілкувались з переможницею. Також не можу зрозуміти які квитки Вам надала подруга. Ви ж писали, що за ремонт компа вона вже Вам дала квитки, а Ви пішли в касу кінотеатру за ними.

А взагалі, переможцем являється Ваша подруга, тому будь-які претензії повинна пред"являти вона, а Вам дійсно краще зайнятися чимось корисним.

Великих звершень Вам!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ