Украина
category

Навчання на денній формі та робота

Вопрос № 1015
Навчання на денній формі та робота
3 консультации
Бесплатно

Доброго дня!Я навчаюсь на денній формі в університеті у Тернополі,чи можу я офіційно працювати у своєму рідному місті Вінниці,не переходячи на індивідуальну форму навчання,адже роботу я шукаю не за своєю спеціальністю?

Консультации Советников

Добрий день! 

Офіційно працювати можна після закінчення навчального закладу чи до вступу в навчальний заклад. Офіційне працевлаштування передбачає ведення трудової книжки. Згідно інструкції "про порядок ведення трудових книжок" затверженої Мінестерством:праці України, юстиції України, соціального захисту населення України, не передбачено обов`язку роботодавця повідомляти навчальний заклад про студента-робітника, але після завершення навчального закладу вуз повинен зробити в трудовій книзі запис про освіту на підставі внутрішніх документів. В трудовій книзі також повинно бути зазначено документи на підставі, яких вас прийнято на роботу (внутрішні: накази .... та документів про освіту). Якщо роботодавець Вас приймає на роботу, то можете працювати, чіткого врегулювання в національному законодавстві не передбачено, проте слід зауважити, що різні вузи по різному відносяться до працюючих студентів, тому це краще обговорити дане питання з керівником факультету чи вузу а також роботодавцем. 

Можете також почитати наступні статті: https://goo.gl/BY3nud

https://goo.gl/L4gK2u   

  

Вітаю.

Спочатку погляньте на свою ситуацію не з точки зору закону. Денна форма навчання передбачає обов'язок студента приходити на навчання відповідно до навчального плану. Офіційна робота передбачає також режим роботи затверджений підприємством на якому Ви плануєте працювати. Логічно, що якщо Ви були відмічені на роботі в цей день ви не можете бути відмічена на навчанні як присутня. Якщо в один день Вас відмітять присутньою на навчанні та на роботу, а про це дізнаються офіційні органи питання будуть і до Вас, і до підприємства, і до навчального закладу. 

Законодавством не передбачено заборони студенту якій навчаються на денній формі працювати. Однак Ви маєте виконувати обов'язки студента та обов'язки працівника.

Катерино, Доброго дня!

Ви можете працювати офіційно навіть якщо навчаєтеся. У мене також була так ситуація) Головне щоб Ви раціонально розподіляли робочий час і час навчання 😊

Будуть питання-набирайте 0977532019 😉

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ