Украина

Фінансова піраміда заволоділа моїми грошима.

Вопрос № 1026
Фінансова піраміда заволоділа моїми грошима.
6 консультаций
Бесплатно

Я вклав гроші в фінансову піраміду. В мінусі 650$, хочу їх верути. По усних домовленях все було ( переписка вк ). Знаю власників особисто, знаю де живуть. як повернути мої гроші?

Консультации Советников

Доброго дня! 

Законним шляхом можливо вирішити Вашу проблему лише звернувшись до правоохоронних органів: 

1. До поліції із заявою про шахрайство (добре, що ви знаєте особу правопорушника)

2. До суду із позовом про повернення Ваших грошей (добре, що ви знаєте особу відповідача та місце його проживання, оскільки позовна заява подається до суду, за місцем проживання відповідача)

Стосовно звернення до суду та Ваших усних домовленностей - то для Вас, Назаре, погані новини: 

- відповідно до ст. 208 Цивільного кодексу України (далі ЦК України) правочини фізичних осіб між собою на суму, що перевищує у двадцять і більше разів розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (тобто більше 340 грн.) належить вчиняти у письмовій формі!

- згідно ст. 218 ЦК України недодержання сторонами письмової форми правочину, яка встановлена законом, не має наслідком його недійсність; заперечення однією із сторін факту вчинення правочину або оспорювання окремих його частин може доводитися письмовими доказами, засобами аудіо-, відеозапису та іншими доказами (добре, що у Вас є принаймні переписка в VK, але багато чого залежить від її змісту). Треба мати на увазі, що рішення суду не може грунтуватися на свідченнях свідків.

Таким чином, Ви можете спробувати звернутись до суду із позовом, але суд може визнати відсутність факту вчинення правочину чи відмовити у прийнятті позову до розгляду!

Удачі Вам!

20.07.17 13:16
Назар
Назар
Вчора ж ходив до поліції. Мене диспетчер направив на цивільний суд, так як поліція цим не займається.
20.07.17 13:23

Стандартна відповідь поліції, бо вони часто вважають, що це не шахрайство, а "довіра та глупість" постраждалого. Тому залишається суд, як я і зазначав вище

20.07.17 13:26
Назар
Назар

Як правильно все зробити, що б получити максимальний результат?

20.07.17 14:00

Підготувати позовну заяву до суду, посилаючись у ній на всі наявні у Вас докази: переписку в VK, чеки, квитанції про переведення коштів! Подавати її потрібно до суду, за місцем знаходження відповідача, але при цьому важливо визначитись - кто буде відповідачем - конкретна фізична особа (місце проживання якої Вам відоме) чи юридична особа (на яку був створений сайт) - це потрібно подивитись у чеку чи квитанції в графі "Отримувач платежа"! 

Якщо потрібна буде допомога у складанні позовної заяви чи/та її поданні можете звертатись до мене, написавши на індивідуальну пошту! 

Удачі Вам!

Назар, пишіть повну адресу сайту.

20.07.17 13:22
Назар
Назар

emerex.me ( закрили )Но я маю відео, як робив депозит.

Назар, є погані новини. 

Даний сайт створений 19.03.2017 року, останнє його оновлення було 18.05.2017 року, мабуть тоді вони його і закрили, проте домен оплачений до 19.03.2018 року. 

Сервер на якому розміщувався сайт фінансової піраміди знаходиться в Англії в Hoxton, місто реєстрації Oxshott. Компанія, яка зареєструвала даний сайт є Genius Security Ltd. Для отримання інформації про ваших шахраїв, необхідно здійснювати міжнародний запит в дану компанію в Англії, але це може зробити слідчий в порядку відкритого кримінального провадження, або працівники кіберполіції МВС України за запитом. За даними рейтингової оцінки WOT оцінка сайту мінусова, що означає що сайт можливо відноситься до шахрайських чи розповсюджує щось негативне (спам, рекламу, віруси). IP адреса сайту 185.186.52.135, хостинг знаходиться в Англії, крім Вас жертвами фінансової піраміди стало багато людей, на даний сайт заходило близько 2,5 мільйони користувачів. Щоб притягнути вашого сусіда чи знайомого до відповідальності необхідно довести що сайт належим саме йому.  Тому спробуйте знайти інших потерпілих від даної фінансової піраміди і написання колективної заяви до правоохоронних органів про розслідування шахрайства, відповідно до ККУ. В ККУ передбачено відповідальність за злочини шахрайства вчинені безпосередньо , тобто ви бачили шахрая. Інтернет-шахрайство поки що нажаль неврегульоване на законодавчому рівні.  Скажіть будь ласка, яким чином ви вносили кошти на електронний кошильок шахрая чи на його карточку і через який сайт?

20.07.17 14:01
Назар
Назар

Через інтернет кошельок AdvCash

20.07.17 14:23

Ви зі свого кошелька переводили на кошильок Advcash? Я правильно розумію. 

20.07.17 14:29
Назар
Назар

Так

21.07.17 17:42

Назар, зайдіть в свій кошильок, в зайдіть вкладку оплати, по можливості відкрийте детально оплату, яку ви здійснили шахраю, і роздрукуйте, це виступатиме підтвердженням вашої оплати шахраям, але нехай прокуратура здійснить запит до адміністраторів даного кошилька і отримає інформацію щодо всіх операцій по даному кошильку шахрая, і таким чином можна буде встановити власника оплачених Вами коштів, якщо він їх виводив на картку банку, і він виступатиме підозрюваним. Але всі дії, щодо зібрання інформації можуть здійснити лише правоохоронні органи, або якщо ви наймете хакера, і він взламає платіжну систему, але за це також передбачена кримінальна відповідальність згідно КК України. Сподіваюсь, я Вам допоміг.

Назаре, Доброго вечора!

В даному випадку відсутній склад злочину, адже у Вас ніхто нічого не вимагав, і кошти Ви перевели добровільно.

Ви коли купуєте лотерейний квиток, який в результаті нічого не виграє, не вимагаєте кошти назад)

25.07.17 01:51
Назар
Назар

Суть в тому що. Я би не бісився що втратив гроші в черговій фінансовій піраміді, це для мене не вперше. А суть в тому, що власник пообіцяв мені страховку. А іменно, це означає що в разі скаму ( якщо закриється піраміда ), я получаю фінансову компенсацію, якщо я залишаюсь в мінусі. Все це пітвердженно в вк.

На жаль, якщо немає письмових доказів передання Вами грошей у руки шахраїв, то, як показує судова практика, довести факт передання Вами грошей шахраям неможливо. Таким доказом може бути розписка, яку Ви повинні  були отримати від шахраїв. Навіть покази свідків у Вашому випадку не будуть братись до уваги, через те, що факт передання грошей згідно положень цивільного законодавства може підтверджуватись тільки письмовими доказами.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ