Украина
category

військовозобов'язані

Вопрос № 1034
військовозобов'язані
1 Консультация
Бесплатно

Скажіть, будь ласка, чому особа, яка закінчила медичний навчальний заклад, після закінчення якого медиком не працювала жодного дня і на даний час не працює на медичній посаді, в результаті не проходження курсів спеціалізації, підвищення кваліфікації та ін. її документи про закінчення(як медика) вважаються не дійсними, військову кафедру не проходила, але ставати на військовий облік на підставі даних документів примушують. Чи це є законно і не є порушенням прав громадянина?

Консультации Советников

Вітаю.

Відповідь на Ваше питання міститься у п.11 ст.1 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу", згідно якого жінки, які мають фах, споріднений з відповідною військово-обліковою спеціальністю, визначеною в переліку, затвердженому Кабінетом Міністрів України, та придатні до проходження військової служби за станом здоров'я, віком та сімейним станом, беруться на військовий облік військовозобов'язаних.

Згаданий перелік затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 14.10.1994 №711 "Про затвердження переліку спеціальностей, за якими жінки, що мають відповідну підготовку, можуть бути взяті на військовий облік"

Оскільки Ви пройшли відповідну підготовку, навчання, Ви є військовозобовязаною та підлягаєте військовому обліку.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ