Украина
category

Помилка в заповіті

Вопрос № 1050
Помилка в заповіті
2 консультации
Бесплатно

Добрий день!   В.червні 2017 року померла моя бабуся. За життя нею був складений заповіт на мою матір, проживали вони разом.   Звернулися до нотаріальної контори і нам сказали , що в заповіті допущено помилку, а саме неправильно вказано прізвище моєї бабусі., така ж помилка допущена і вдержавному акті, документи не прийняли і усно відмовили. Що нам робити, та чи можемо ми подати заяву до нотконтори і яку саме

Консультации Советников

Вітаю.

Вашій матері необхідно звернутись до нотаріуса з заявою про прийняття спадщини. Якщо дійсно існують помилки про які Ви говорите нотаріус має винести постанову про відмову у вчиненні нотаріальних дій. З цією постановою і з документами, які підтверджують вірність написання прізвища Бабусі необхідно звернутись до суду з заявою про встановлення фактів, що мають юридична значення. Після рішення суду про встановлення фактів, що мають юридичне значення ви знову звертаєтесь до нотаріуса для оформлення спадщини. 

Заяву ви подати можете. Подати заяву ви можете до будь-якого нотаріуса, який перебуває за останнім місцем проживання бабусі. Якщо це лише один нотаріус і він відмовляється прийняти заяву про прийняття спадщини необхідно звернутись до будь-якого нотаріуса у якого потрібно оформити цю заяву і цінним листом з описом вкладення направте на адресу нотаріуса який відмовляється прийняти таку заяву. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ