Украина
category

Заява про забезпечення позову по цивільній справі

Вопрос № 1052
Заява про забезпечення позову по цивільній справі
1 Консультация
Бесплатно

Як скасувати заяву про забезпечення позову до ТОВ , шляхом накладення арешту на майно товариства?

Консультации Советников

Вітаю.

Заява про забезпечення позову ще не є підставою для арешту майна. Якщо заяву задоволено суд виносить ухвалу про задоволення вказаної заяви та накладає арешт. Якщо арешт накладено скасовувати потрібно ухвалу суду до апеляційного суду, на це у Вас є 5 днів з моменту винесення чи з моменту, як Ви дізналися про цю ухвалу.

За необхідності можу допомогти в складанні апеляційної скарги. 

27.07.17 09:04
Роман

УХВАЛА

20 липня 2017 року ********** районний суд

********* області в складі: головуючої судді ************

при секретарі ***********

розглянувши заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «********», треті особи ОСОБА_2, приватне акціонерне товариство «Київський страховий дім», про відшкодування моральної шкоди,

в с т а н о в и в :

Позивачка звернулась до суду з вказаним позовом та просила стягнути з відповідача на свою користь на відшкодування моральної шкоди, завданої їй та її неповнолітній дочці ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, внаслідок ДТП, яка сталася 23 липня 2015 року, 50 000 грн.

В судовому засіданні позивачка та її представник ОСОБА_4 подали до суду заяву про забезпечення позову, якою просили накласти арешт на майно відповідача в межах суми позову 50 000 грн.

ПрАТ «Київський страховий дім» свого представника в судове засідання не направило, про час і місце розгляду справи було належним чином повідомлене.

Оскільки невжиття заходів забезпечення позову в даному випадку може утруднити виконання рішення суду, то суд вважає за необхідне, задовольняючи заяву, накласти арешт на майно відповідача в межах суми позову 50 000 грн.

Керуючись ст.151,153 ЦПК України, суд

у х в а л и в :

Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до товариства з обмеженою відповідальністю «********», треті особи ОСОБА_2, приватне акціонерне товариство «Київський страховий дім», про відшкодування моральної шкоди задовольнити.

Накласти арешт на майно товариства з обмеженою відповідальністю «*******» (ЄДРПОУ ******, м.********, вул.*******) в межах суми позову 50 000 (пятдесят тисяч) гривень, заборонивши його відчуження до розгляду справи по суті.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом пяти днів з дня її проголошення до Апеляційного суду Київської області через ********* районний суд ********** області. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення ухвали, можуть подати апеляційну скаргу протягом п»яти днів з дня отримання копії цієї ухвали.

Головуючий-суддяОСОБА_6

27.07.17 09:06
Роман

Вже строк вийшов для подання скарги?

27.07.17 09:16

Коли і як Ви дізналися про цю ухвалу ?

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ