Украина
category

Виплата страхового відшкодування

Вопрос № 1054
Виплата страхового відшкодування
3 консультации
Бесплатно

Чи можливо отримати страхове відшкодування, якщо з моменту спричинення ДПМ минуло 2 роки. Протягом року страхову компанію винуватця ДТП не було повідомлено,у зв'язку з тим, що вона не була відомою. Повідомили лише свою страхову компанію. Протокол про адмніністративне правопорушення складений більше ніж через рік після ДТП. Рішення суду набрало законної сили через 1,5 року після ДТП. Чи є сенс оскаржувати відмову страхової компанії? 

Консультации Советников

Вітаю.

Загальна позовна давність складає 3 роки. Ви маєте право з вимогами звернутись як до страхової так і до винуватця ДТП. Якщо в добровільному порядку не виконуються вимоги звертайтесь до суду.

Добрий день!

Ви маєте право на відшкодування шкоди, завданої через ДТП, шляхом звернення до суду у випадку відсутності добровільного виконання. Чи є сенс, вирішувати Вам. А що за рішення суду, яке набрало законної сили? Ваша страхова компанія відшкодувала Вам збитки чи ні?. Якщо Вам страхова компанія відшкодувала збитки, вона має право регресної вимоги до страхової винуватця, із залученням Вас як 3 сторони без самостійних вимог на їхній стороні. Цікаво, що за рішення суду, і відмову якої страхової Ви вирішили оскаржувати.

Можете звернутися з позовом про відшкодування матеріальної шкоди, пов'язаної з ДТП. Є досвід по подібним питанням. У разі необхідності можете звернутися для вирішення Ваших проблем.

Реклама
Мой ответ