Украина
category

Комунальні послуги Київенерго

Вопрос № 1055
Комунальні послуги Київенерго
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня.

Протягом року Киівенерго виставляло рахунки за тепло, які покривала субсидія. Я бухгалтер за освітою, тому рахунки читаю коректно. Тобто ми не сплачували іх.

 В травні місяці Киівенерго повернуло державі невикористану субсидію в розмірі 2500 грн. Нічого проти не маю, бо закон є закон. А от в червні місяці прийшов рахунок, де в графі перерахунок вказана сума 6500 грн. зі знаком +, тобто необхідно сплатити. На гарячій лініі відповіли, це нарахування за опалювальний сезон. Ходят чутки, начебто весь рік невірно були виставлені рахунки і цю суму дійсно треба платити. А от як бути мені з тим, що по перше, 2500 грн. субсидіі вже було повернуто державі. Сплачувати 6500 чи (6500-2500)=4000грн є різниця. По друге, якщо такі великі суми до оплати, то можливо і субсидія була б більша. По третє, це їх помилка, хоч би пояснення які надали. Я нічого проти сплати коштів за надані послуги не маю. Збираюсь безпосередньо чи писати листа, чи відвідати Київенерго. Підкажіть, будь ласка чим я можу оперувати при розмові з представниками Київенерго чи як мені краще скласти листа. Письмовий запит для мене краще, бо маю двох малюків. А їхати в Київенерго просто вбити день.

Дуже вдячна в будь якому випадку.

З повагою,

Олена

Консультации Советников

Доброго дня. Вам необхідно звернутися до управління соц.захисту, в якому ви оформляли субсидію. Обов’язково письмово. Вам нададуть відповідь та роз’яснення, а далі вже буде зрозуміло - куди звертатися. При цьому ж, якщо ви не згодні та маєте намір оскаржити дії соц.захисту, Вам обов’язково необхідна письмова,  а не усна, відповідь соцзахисту. 

Добрий вечір!

Також із листом до управління соціального захисту, можете направити лист в Київенерго, з проханням роз`язнити на підставі чого виникла заборгованість, за який період, нехай нададуть акт звірки, за які місяці, в якій сумі покрила субсидія. Відправте його рекомендованим листом з описом і повідомленням. 

Згідно до Закону України (ЗУ) "Про житлово-комунальні послуги" Ви маєте право на отримання даної інформації. 

Я так і не зрозумів, чию субсидію не використану повернуло Київенерго, 

А якщо у них цілий рік, в системі був збій, то можливо і зараз також відбувся збій, якщо Ви отримували субсидію, і перестали її отримувати, це не означає що ви повинні компенсувати всю суму в тому числі за час користування субсидією.

Можливо в Київенерго знову відбувся збій, можете показати отримані платіжки про оплату за послуги, про відсутність заборгованості, цілий рік не було заборгованості, і тут раз і появилась, ну це по нашому. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ