Украина
category

Оподаткування виграшів у букмекерській конторі

Вопрос № 1064
Оподаткування виграшів у букмекерській конторі
14 консультаций
50 грн.

Я роблю онлайн ставки в букмекерській конторі https://1xbetua.com, наскільки я знаю вона зареєстрована в Кюрасао . Поповнення і зняття відбувається через банківську карту і Приват24. Підкажіть чи повинен я в цьому разі якимось чином декларувати виграші і сплачувати з них податки і чи може податкова зацікавитись рухом грошових коштів по їм рахункам.

Консультации Советников

Ответ оплачен: 3 грн.

Вітаю.

Ви маєте сплачувати податок у розмірі 18% від доходу у вигляді виграшу, призу.

На сьогодні податкова не має можливості слідкувати за банківськими рахунками, однак на практиці Приватбанк самостійно блокує картку клієнта через підозрілі платежі, поповнення, що є незаконним.

Інформація про стан вашого рахунку є банківською таємницею і податкова може отримати доступ до такої інформації лише на підставі рішення суду.

Ответ оплачен: 3 грн.

Доброго дня! Аналізуючи практику, можу сказати, що банки починають цікавитися та можуть заблокувати картку для перевірки законності шляхів отримання даних коштів, якщо сума переведень перевищує 15 000 грн на день.

Ответ оплачен: 3 грн.

Доброго дня. 

Такі виграші можна вважати доходом, отриманим з джерел за межами України. Такий дохід оподатковується податком на доходи фізичних осіб 18% та військовим збором 1.5%. У цьому випадку потрібно подати декларацію про доходи до 31 травня року, наступного за звітним, та до 1 серпня року, наступного за звітним, сплатити податок. 

Важливим є те, що інформація про обіг і обсяг коштів на рахунках є банківською таємницею та згідно чинного законодавства може бути отримана податковою виключно за рішенням суду. 

Фінансовому моніторингу власне банком, за загальним правилом, підлягають суми більше 150 000 гривень. Також у банків можуть бути власні критерії блокування ризикованих оперцій. Якщо суми невеликі, то банк навряд чи зацікавиться операціями по Вашому рахунку, адже банк не є податковим агентом і не платить за Вас податки. Граничний термін сплати податку закінчується лише наступного року після отримання доходу. 

Ответ оплачен: 3 грн.

Здравствуйте. Букмекерские конторы у нас в стране под запретом. Играя в иностранной зарубежной букмекерской конторе, и получая выигрыш на свою карточку, для игрока нет опасений быть улученным в получение выигрыша, т.к. назначение платежа не дает возможность его классифицировать  как получение выигрыша.

Если говорить по букве закона, то все выигрыши, полученные от игры в букмекерской конторе, гражданин обязан самостоятельно задекларировать и уплатить налог. Но на практике такого никто не делает, и Налоговая служба с трудом может сделать что-либо.

Пишу это как специалист, имеющий  большую практику в решении вопросов клиентов по игровым темам. Если будут дополнительные вопросы, пишите на электронный адрес

Ответ оплачен: 3 грн.

Доброго часу. Отже роблячи ставки ви отримуєте виграш, який оподотковується  за загальними вимогами ст. 170.6 та 167.1 Податкового Кодексу України.

Оподаткування доходів у вигляді виграшів та призів, інших, ніж виграш (приз) у лотерею, здійснюється у загальному порядку, встановленому цим Кодексом для доходів, що остаточно оподатковуються під час їх нарахування, за ставкою, визначеною в абзаці першому пункту 167.1 статті 167 цього Кодексу. ( ст. 170.6.3 ПК України). Доходи, зазначені у цьому пункті, остаточно оподатковуються під час їх виплати за їх рахунок (ст. 170.6.5. ПК України).

У відповідності до п. 170.6.2.  Податкового Кодексу України - Податковим агентом - оператором лотереї у строки, визначені цим Кодексом для місячного податкового періоду, до бюджету сплачується (перераховується) загальна сума податку, нарахованого за ставкою, визначеною пунктом 167.1 статті 167 цього Кодексу, із загальної суми виграшів (призів), виплачених за податковий (звітний) місяць гравцям у лотерею.

підпунктом "б" пункту 176.2 статті 176 цього Кодексу, відображають загальну суму нарахованих (виплачених) у звітному податковому періоді доходів у вигляді виграшів (призів) та загальну суму утриманого з них податку. При цьому у податковому розрахунку не зазначається інформація про суми окремого виграшу, суми нарахованого на нього податку, а також відомості про фізичну особу - платника податку, яка одержала дохід у вигляді виграшу (призу

Тобто ваш виграш оподатковується за загальною ставкою 18% але сплачуєте податок ні Ви, а оператор лотареї, букмекірська контора тощо. 

Ответ оплачен: 3 грн.

Вітаю.

На мою думку обов'язок декларування у данному випадку до Вас не відноситься, оскільки згідно пп.170.6.1. п.170.6 ст. 170 Податкового кодексу України податковим агентом платника податку під час нарахування (виплати, надання) на його користь доходу у вигляді виграшів (призів) у лотерею чи в інші розіграші, у букмекерському парі, у парі тоталізатора, призів та виграшів у грошовій формі, одержаних за перемогу та/або участь в аматорських спортивних змаганнях, у тому числі у більярдному спорті, є особа, яка здійснює таке нарахування (виплату) (тобто букмекерська контора).

Ответ оплачен: 3 грн.

здоровья! Вам особо переживать не зачем, т.к. это практичкски не доказуемо, да и интерес к Вам у налоговиков может возникнуть, если будет сумма от 150 000 грн. В противном случае, Вы вряд ли будете представлять для них хоть каокой-нибудь интерес.

Ответ оплачен: 3 грн.

Доброго дня!

Ви маєте сплачувати податок у розмірі 18% від доходу у вигляді виграшу, призу.

Однак податкова навряд зацікавиться вашими виграшами через те, що вони складають не досить велику суму

Ответ оплачен: 3 грн.

Доброго дня!

У Податковому кодексі України , у статті 164.2.8. пасивні доходи (крім зазначених у підпункті 165.1.41 пункту 165.1 статті 165 цього Кодексу), доходи у вигляді виграшів, призів;

Тому, виграш буде вважатися доходом, що буде оподатковуватися ставкою 18%

Ответ оплачен: 3 грн.

Доброго дня! 

Одна дуже відома і багата людина сказала: якби я заплатив всі податки - поїхав би до дому на метро)

Вирішувати Вам.

Всього найкращого!

Ответ оплачен: 3 грн.

За загальним правилом, так як https://1xbetua.com не є податковим агентом, Ви  повинні сплатити 18% від суми виграшу та подати податкову декларацію.

Проте інформація про кошти, що надходять на вашу банківську карту та стан рахунку є банківською таємницею.  Ви можете стати цікавими для податкових органів в декількох випадках:

- сума, на яку проводиться операція, дорівнює або перевищує суму в іноземній валюті, еквівалентну 150 000 грн.

- надходження грошових коштів з анонімного (номерного) рахунка з-за кордону;

- зарахування або переказ коштів, проведення інших фінансових операцій, якщо хоча б одна зі сторін — учасників фінансової операції є фізичною особою, яка має відповідну реєстрацію, місце проживання або місцезнаходження в країні (на території), що не виконує або неналежним чином виконує рекомендації міжнародних, міжурядових організацій, які провадять діяльність у сфері боротьби з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму.

- внутрішній банківський аудит (вкрай рідко таким цікавляться)

Поради:

1. Не виводити з https://1xbetua.com на свою банківську картку більш ніж 150 000 грн в місяць.

2. При покупках в інтернеті за призові кошти користуйтесь електронними гаманцями. Мінімізуйте виведення коштів через укр. банки

3. Мати кілька акаунтів з підв'язаними рахунками родичів/друзів.

Ответ оплачен: 3 грн.

Здравствуйте! 

Букмекерские конторы в Украине под запретом. Выигрыш, который приходит Вам из-за границы навряд ли имеет назначение. 

Соответственно, отследить его практически невозможно. Плюс наши правоохранительные органы не устраивают "охоту" на получение денег таким способом.

По общему правилу, Вы должны оплачивать 18% от выигрыша, как налог. Но делать Вам это совершенно незачем. 

Информация по Вашему банковскому счёту находится под защитой банковской тайны, а доступ можно получить к этой информации исключительно по решению суда. 

Поэтому, можете играть, выигрывать, но только осторожно и не больше 150 тыс.

Удачи Вам.

С Уважением, Ирина! 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ