Украина

мать хочет забрать дочь

Вопрос № 1076
мать хочет забрать дочь
3 консультации
Бесплатно

я не алкашка. я не накроманка. мать устраивает мне скандалы. разборки. я забочусь о дочке. все ей покупаю. моя мать хочет забрать у меня дочь. оскорбляет и унижает меня. муж работает.дети одеты, обуты, накормлены.  что делать

Консультации Советников

ВЫ есть матерью ребенка?Вы состоите в браке с мужем? Официально трудоустроены?Если да, то никто у вас ребенка не заберет.если вы хотите более детально обговорить все, то наберите меня 099 211 22 64недавно получил решение суда о лишение родительских прав(знаю всю процедуру).

Добрый вечер, Виктория! 

Ну думаю, что стоит обращать внимание на Вашу маму, если ничего из ст. 164 Семейного Кодекса к Вам не относится. Предлагаю ознакомиться с данной статьей:

Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав

1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він:

1) не забрали дитину з пологового будинку або з іншого закладу охорони здоров'я без поважної причини і протягом шести місяців не виявляли щодо неї батьківського піклування;

2) ухиляються від виконання своїх обов'язків по вихованню дитини;

3) жорстоко поводяться з дитиною;

4) є хронічними алкоголіками або наркоманами;

5) вдаються до будь-яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва;

6) засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.

2. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав з підстав, встановлених пунктами 2, 4 і 5 частини першої цієї статті, лише у разі досягнення ними повноліття.

3. Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав щодо усіх своїх дітей або когось із них.

4. Під час ухвалення рішення про позбавлення батьківських прав суд бере до уваги інформацію про здійснення соціального супроводу сім’ї (особи) у разі здійснення такого супроводу.

5. Якщо суд при розгляді справи про позбавлення батьківських прав виявить у діях батьків або одного з них ознаки кримінального правопорушення, він письмово повідомляє про це орган досудового розслідування, який в порядку, передбаченому Кримінальним процесуальним кодексом України, розпочинає досудове розслідування.

6. Рішення суду про позбавлення батьківських прав після набрання ним законної сили суд надсилає органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем реєстрації народження дитини.

К слову, лишить родительских прав не так уж просто. Для этого должны быть веские причины. Часть их указана в, приведенной мною, статье выше. Если же Вашей маме не нравятся методы Вашего воспитания, то это не должно быть Вашей проблемой. 

Изначально, опекунский совет решает, находятся ли Ваши дети в надлежащих условиях и т.д., собираются показания Ваших соседей, относительно Вашей семьи. Много всего нужно сделать. Можете не переживать. Если же возникнут проблемы, то всегда можете обратиться ко мне за помощью. Мои контактные данные есть в моем профиле. 

Надеюсь, что помогла разобраться с Вашим вопросом!

С Уважением, Ирина!

Добрий день!

Ну одного бажання тут мало. Якщо Ви не відповідаєте критеріям, що передбачені в ст.164 Сімейного кодексу України, то Вам нічого переживати, законно ваша мати зможе забрати у Вас дітей лише через суд і при відповідності критеріям ст. 164 Сімейного кодексу України, а також рішенням органу у справах захисту прав дітей органу місцевого самоврядування, при наявності рішення суду. 

Якщо Ваша мати захоче насильно забрати у Вас дітей без рішення відповідних органів, тоді це можна буде кваліфікувати за нормами кримінального або адміністративного кодексу, в залежності від дій. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ