Украина
category

Призыв и военкомат

Вопрос № 1077
Призыв и военкомат
3 консультации
Бесплатно

Здравствуйте. В этом году летом я закончил бакалавриат. 1 августа пришла повестка в военкомат. Несмотря на то, что я сказал, что уже подал документы в университет на магистратуру, пришлось пройти медосмотр и сверить данные. После медосмотра мне дали направление в поликлинику, чтобы сделать снимок стопы. 3 августа я подписал контракт в университете на дневную форму обучения в магистратуру. Когда на следующий день 4 августа пришёл в военкомат, чтобы принести рентген, мне вручили повестку на призывную комиссию на 8 августа во вторник и вместе с ней боевую повестку на 16 августа.

Завтра 7 августа я имею возможность получить справку из месяца обучения (приложение 17). Скажите, пожалуйста, является ли этот документ поводом для отсрочки от армии, когда уже вызвали в призывной комиссии? Может ли в таком случае призывная комиссия предоставить мне отсрочку? Надо принести эту справку до вторника 8 августа в военкомат, еще до заседания призывной комиссии? Или уже поздно что-то делать? Может ли военкомат еще до заседания призывной комиссии вручать боевые повестки?

Консультации Советников

после окончание бакалаврата у тебя есть отсрочка(автоматом).Срочно беги в спецотдел своего университета и получай справку об обучении на очной форме.а вообще скажи в какой области это происходит?(я смогу тебе помочь) 0992112264

06.08.17 17:29
Максим

дайте, пожалуйста, ссылку на эмейл или фейсбук

06.08.17 17:30

https://www.facebook.com/profile.php?id=100009520824017

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про військовий обов'язок і військову службу

Стаття 17. Відстрочка від призову на строкову військову службу

1. Відстрочка від призову на строкову військову службу надається призовникам за рішенням районної (міської) призовної комісії відповідно до цього Закону за сімейними обставинами, станом здоров'я, для здобуття освіти та продовження професійної діяльності.

...

8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

...

у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти;

З метою отримання відстрочки тобі потрібно надати до районного (міського) військового комісаріату довідку, що підтверджує твоє право на відстрочку від призову на строкову військову службу (видається ВНЗ). 

Добрий день!

Бойову повістку на 16 серпня, уже можна вважати недійсною, у зв`язку з порушенням порядку її видачі та порушення норм чинного законодавства. 

Зверніться в деканат вашого ВНЗ для видачі довідки про зарахування на навчання для військомату,(вони повинні знати), В якості підтвердження вступу до магістратури можете надати копію вашого контракту з ВНЗ, якщо раптом деканат не встигне надати довідку про зарахування на навчання, можете спробувати зробити скрін з сайту вступ.інфо, де Вас зараховано до навчання, але це не буде виступати підтверджуючим документом, але вони можуть це перевірити, якщо у Вашому університеті є військова кафедра, можете звернутися у відділ, який займається веденням військового обліку і порадитися із ними, можливо вони Вам ще щось порадять.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ