Украина
category

Юридичний стаж секретаря суду

Вопрос № 1083
Юридичний стаж секретаря суду
2 консультации
Бесплатно

Добрий день. Чи вважається трудовий стаж секретаря суду юриичним?

Консультации Советников

Здравствуйте.

Стаж секретаря не относится к юридическому стажу (в сфере права).

Ознакомьтесь с разъяснение о возможности зачисления стажа работы на должности секретаря судебного заседания в стаж работы, дающий право на допуск к сдаче квалификационных экзаменов и получения Свидетельства о праве занятия адвокатской деятельностью:

"Як слідує з вказаних Типових посадових інструкцій абсолютна більшість службових обов’язків у секретаря судового засідання не являються роботою в галузі права і є чисто технічними.

Вища кваліфікаційна комісія адвокатури роз’яснює, оскільки до кваліфікаційних вимог секретаря судового засідання не пред’являється така вимога, як наявність вищої юридичної освіти з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче як «спеціаліст», то стаж роботи на цій посаді не прирівнюється до стажу роботи за спеціальністю юриста, необхідного для складання кваліфікаційних іспитів для отримання Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю".

Если было обязательным условием для трудоустройства юридическое образование, то будет стаж. Довідник кваліфікаційних характеристик - найдите там свою посаду.

Реклама
Мой ответ