Украина
category

Жалоба на долгое изготовление загранпаспорта

Вопрос № 1088
Жалоба на долгое изготовление загранпаспорта
7 консультаций
50 грн.

Здравствуйте.20.06.17. я подал документы на получение загранпаспорта. Мне сказали явиться 20.07.17. для его получения. В указанную дату мне сказали, что в связи с вирусом "ПЕТЯ" выдача задерживается. Сегодня 09.08. был в паспортном столе, выдают паспорта людям за 17.07.17. На вопрос получу ли я паспорт на этой неделе, женщина лишь пожала плечами. Подскажите пожалуйста куда обратиться с жалобой, ведь кто-то должен ответить за этот беспредел ?

Консультации Советников

Вітаю.

Для початку Вам необхідно звернутись з письмовою скаргою на ім'я начальника органу до якого ви звернулись для отримання закордонного паспорта. В подальшому Ваші дії залежать від змісту відповіді на Вашу скаргу.

В подальшому я раджу звертатись зі скаргою до Державної міграційної служби України.

Ответ оплачен: 20 грн.

Здравствуйте!

Вы можете обратиться на имя руководителя районного отдела ОВИР по месту подачи Вами документации, где можете указать, что в соответствии с законодательством (Постановление Кабмина № 152 от 7 мая 2014 года), где определенна выбранная Вами форма сроков к получению, а именно месячный срок. в данном письме попросить дать Вам письменное пояснение о причинах задержки и не выдаче паспортного документа, а также о конкретной дате и времени выдачи Вам паспортного документами. Впоследствии, когда документ не будет выдан, или срок будет определен ни как разумный (в соответствии с законом Украины нет определения разумного сроку, однако из устоявшейся международной практики определяется, как один месяц) - в соответствии с Конвенцией о защите прав и основополжных свобод человека, Вы имеете право на получение документа в разумные сроки. Далее, Вы можете написать жалобу в Министерство юстиции и главное управление государственной миграционной службы Украины по месту своей регистрации. Также впоследствии Вы можете обращаться и в Кабмин на гарячую линию. 

Успехов Вам

09.08.17 18:24
константин

Спасибо.

10.08.17 02:29

Благодарю!

https://dmsu.gov.ua/news/dms/cherez-visokij-popit-...

У зв’язку із ситуацією, яка склалася довкола оформлення та друку паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, хочемо повідомити наступне.

Станом на 5 липня 2017 року в Україні оформлено понад 4 млн біометричних паспортів для виїзду за кордон, з них маже 1,7 млн оформлено у 2017 році.

Через поєднання двох факторів - сезонне зростання попиту та ажіотаж, пов'язаний із запровадженням безвізового режиму України з ЄС, починаючи з травня попит на закордонні паспорти різко зростав. Вже сьогодні підрозділами міграційної служби, центрами надання адміністративних послуг оформлюється понад 22 тисячі замовлень на добу, що приблизно удвічі більше, ніж в аналогічний період минулого року.

Зі свого боку, Державне підприємство «Поліграфкомбінат «Україна» у ці дні максимально збільшило свої виробничі потужності - на 35 %, що дозволило у червні 2017 року на замовлення Державної міграційної служби виготовити та персоналізувати 300 тис. документів. Це втричі більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Розуміючи державну важливість виготовлення біометричних документів, Поліграфкомбінат «Україна» завжди робив все можливе, щоб оптимізувати виробничий процес та вчасно виконати замовлення.

Тому сьогодні ПК «Україна» разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі докладає максимальних зусиль щодо придбання додаткового обладнання по випуску паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, що дозволить значно збільшити потужності підприємства та максимально задовольнити потреби громадян України.

Підвищений попит та різке збільшення кількості оформлюваних документів можуть спричиняти тимчасові затримки у видачі паспортів. Дізнатися про стан оформлення та друку документа можна за допомогою електронного сервіса на офіційному веб-сайті ДМС України, дані сервіса оновлюються тричі на день.

За прогнозами попит на закордонні паспорти має знизитися вже у другій половині липня – на початку серпня (як це відбувається щороку наприкінці туристичного літнього сезону), тому громадянам, які не планують подорожувати за кордон у найближчі місяці, у міграційній службі радять не стояти у чергах, а зачекати кілька тижнів та оформити документи у значно більш комфортних умовах.

Із вдячністю за розуміння та повагою

Державна міграційна служба України

Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів»

Таким чином, я не впевнений, що скарга в державні органи вам зарадить отримати швидше закордонний паспорт. Мені також не вчасно цього року видали закордонний паспорт (оформлював в червні). Розглядав варіант подати до суду (однак це не пришвидшить видачу документу).

Добрий день!

Атака вірусом Petya є загальновідомий факт, що спричинив велику шкоду нашій державі і нашим підприємствам. Тому терміни видачі документів( в тому числі закордонних паспортів) можуть переноситися. Це нічим не врегульовано, але в інших країнах уже є звичаєвим правилом. Тому можете написати і зараз скаргу на ім`я керівника управління міграційної служби (що по суті ніяким чином не пришвидшить видачу Вам закордонного паспорту), або почекати до п`ятниці наступного тижня і звернутися в паспортний відділ для отримання паспорту. Якщо Вам знову скажуть, що невідомо коли, пишіть скаргу на ім`я керівника відділу, або на гарячу лінію уряду.

Сподіваюсь, що допоміг Вам. 

Добрый день, Константин!

К сожалению, Ваши жалобы ни к чему не приведут. Вам буду давать лишь какие-то отписки. А вы только потратите свои нервы и день на письма, отправленные с уведомлением.

Предлагаю Вам ознакомиться со статьей, которую опубликовали вчера в интернет-газете относительно Вашего вопроса.

(http://www.pravda.com.ua/news/2017/08/8/7151675/)

У Державній міграційній службі стверджують, що виготовлення біометричних закордонних паспортів затримують через те, що ДП "Поліграфічний комбінат "Україна" не встигає виготовити документи.

Про це "Українській правді" повідомив речник ДМС Сергій Гунько.

"Поліграфкомбінат" не встигає персоналізувати усі документи, які оформлюють у підрозділах Міграційної служби та ЦНАПах. Це через аномально підвищений попит на закордонні паспорти у червні-липні, який не відповідає ані статистиці виїзду за кордон, ані статистиці оформлення паспортів за минулі роки", - зазначив прес-секретар.

За словами Гунька, якщо порівнювати період за червень-липень цього року з аналогічним у 2016-у, то попит виріс більше, ніж удвічі.

"Зараз ми вже спостерігаємо тенденцію до спадання", - сказав речник ДМС.

Прес-секретар стверджує, що ДМС попереджає людей про затримку виготовлення паспортів, і не радить бронювати квитки та житло до отримання документів.

Окрім того Гунько розповів, що якщо хтось не встигає отримати паспорт і вже має квитки та броні на житло, то можна написати про це на адресу ДМС hotline@dmsu.gov.ua та надіслати копію квитків. Тоді Міграційна служба передасть цю інформацію "Поліграфкомбінату".

"Але тут гарантії ніхто дати не може, тому навряд чи це може бути інструкцією з використання", - наголосив він.

"Це питання не в компетенції Міграційної служби. Ми робимо все вчасно, нам немає чого вже прискорювати. Ми відправляємо дані на "Поліграфкомбінат "Україна", і зараз, власне, проблема на стадії виробництва", - додав речник ДМС.

Він наголосив, що це тимчасова проблема.

"Ця ситуація є тимчасовою, ми очікуємо, що після зниження попиту на закордонні паспорти до нормального рівня строки видачі також повернуться до планової кількості робочих днів", - сказав він.

Окрім того, люди, які оформлювали біометричний закордонний паспорт у ДП "Документ" розповіли "Українській правді", що їх попередили про затримку видачі документів на 7-10 робочих днів.

За словами іншої співрозмовниці УП - Тамари, яка намагається отримати паспорт через ДП "Документ", через невчасну видачу документа, в неї можуть "згоріти" квитки на літак."Ми подавали документи завчасно 1 липня, його мали зробити за 20 робочих днів. При подачі документів нас трьох ніхто не попереджав про можливу затримку з видачею паспортів. Тепер ми можемо втратити квитки, бо шансів отримати паспорти за два дні, що лишилися, майже немає", - зазначила співрозмовниця УП Тамара.

"Українська правда" також звернулася до "Поліграфкомбінату "Україна" по коментар стосовно причин затримки виготовлення закордонних паспортів та можливості пришвидшення отримання документів.

Як повідомляла Держприкордонслужба, станом на 4 серпня 162 тис. українців в’їхали у ЄС за безвізом.

Водночас у ДМС зазначають, що кожного дня українці оформлюють близько 20 тис. закордонних паспортів.

Олег Твердь, для УП, Оксана Коваленко, УП

Добрый день. Знаете, если получится, то найдите пару свидетелей, плюс скрины со страницы ДМС(про стан оформлення закордонного паспорту), плюс постарайтесь взять какой-либо документ для подтверждения даты подачи документов. И обращайтесь в админ суд. Параллельно в вышестоящий орган(как правило Главное управления миграционной службы области.(лучше в письменной форме,чтобы вам проставили печать о дате получения жалобы.

А также жалобу непосредственно в тот сектор дмс, в который вы обращались и там, возьмите бумагу о подаче жалобы(входящие/исходящие)

Ответ оплачен: 30 грн.

1. Скаргу в сучасних реаліях потрібно писати одночасно і на Головне управління державної міграційної у (назва області) і в Державну міграційну службу України. 

АЛЕ РЕЗУЛЬТАТ:

- нададуть у визначені терміни З.У. "Про звернення громадян" певну недовідписку., з якою є можливість звернутись у суд і на цьому все. Ніхто не відповідатиме за цю ситуацію, ви втратите кошти і час.

Порада:

+38 (044) 278-50-30 - номер гарячої лінії Державної міграційної служби України.

Будьте з ними вперті та наполегливі. Кілька дзвінків (це простіше і швидше для Вас) допоможуть знайти нішу у черзі та створити відповідний настрій працівникам.

09.08.17 18:10
константин

Звоню по указанному номеру, не отвечают.Вы это знали?

09.08.17 19:40

9:00 - 18:00. У мене не було випадків, щоб не додзвонився на гарячі лінії міністерств чи департаментів. Були випадки, що з 2-го, 3-го разу.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ