Украина
category

Проведення податкової перевірки

Вопрос № 1104
Проведення податкової перевірки
5 консультаций
Бесплатно

Планова документальна виїзна податкова перевірка здійснюється за місцезнаходженям юридичної особи, згідно законодавства за адресою вказаною в ЄДР. Офіс знаходиться за іншою адресою (фактичною), повідомлення від податкової отримано. Чи можна і яким чином провести за фактичною адресою, а не за юридичною? Дякую за відповідь. 

Консультации Советников

Вітаю.

Вам це необхідно оскільки всі документи зберігаються за фактичною адресою? 

Офіційно фактична адреса десь зазначена ? 

17.08.17 16:59
Михайло

Добрий день!

Так. Фактична адреса, ніде не зазначена.

17.08.17 17:18

Ознайомтесь з данною публікацією:https://buhgalter911.com/uk/news/news-1028642.html?utm_source=mailchimp&utm_medium=email&utm_campaign=rss-15-05-2017

Зробіть наказ (краще числом з кого ви дійсно зберігаєте документацією за фактичною адресою), що первинна документація підприємства зберігається за адресою: ______________

17.08.17 18:13
Михайло

Дякую.

Доброго дня.

Перевірка проводиться лише за адресою реєстрації юридичної особи.

Якщо юридична адреса та фактична адреса не збігаються, то податківці мають право ініціювати процедуру внесення до ЄДР запису про відсутність за місцезнаходженням. Цей запис може послужити підставою для настання багатьох негативних наслідків для юрособи, в тому числі для анулювання податківцями Свідоцтва про реєстрацію платника ПДВ.

Єдиний вихід для уникнення можливих проблем – привести у відповідність один з одним свої юридична та фактична адреси. Тобто потрібно або вносити зміни до ЄДР та реєструватися за фактичною адресою, або переїжджати за тією адресою, яка вказана в ЄДР як місцезнаходження юридичної особи.

17.08.17 17:00
Михайло

А чи можна подати їм заяву з проханням провести перевірку за фактичною адресою, а не за юридичною?.Дякую.

17.08.17 21:27

Перевірка буде проведена за фактичним місцезнаходженням, якщо ви внесете зміни до ЄДР про нову адресу і подасте органам ДПС відповідну заяву.

Також перед допуском податкової до перевірки необхідно встановити чи є у них необхідний пакет документів та чи вірно складені ці документи відповідно до Податкового кодексу України.

Я згодна з колегою, що можна зробити наказ про зберігання первинної документації юридичної особи не за місцем реєстрації, але це зможе лише відстрочити перевірку. Сама ж перевірка буде проходити за юридичною адресою підприємства не зважаючи на місце зберігання документації. Вас просто зобов'яжуть надати необхідні документи.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ