Украина
category

Звільнення та пошук заміни

Вопрос № 1109
Звільнення та пошук заміни
4 консультации
Бесплатно

Добрий день! В мене така проблема, звільняюсь, відпрацьовую 2 тижні (по закону), але директор говорить, що поки я не знайду собі заміну мене не звільнять. Що мені робите? 

Консультации Советников

Доброго дня.

Згідно ст. 47 Кодекса законів про працю власник або уповноважений ним орган має у день звільнення працівника видати йому належно оформлену трудову книжку і розрахуватися з ним. У тому числі робітник має право на грошову компенсацію за всі не використані ним дні щорічної відпустки. 

Якщо роботодавець не віддає трудову книжку, то працівник має право вимагати компенсацію за кожен день затримки у розмірі середньоденного заробітку. 

Ви маєте право після відпрацювання 2 тижнів, якщо роботодавець відмовиться видавати трудову книжку і розрахунок, звернутися до суду із заявою про вирішення трудового спору або до Територіальної державної інспекції з питань праці у Вашій області для проведення перевірки суб’єкта господарювання з питань додержання законодавства про працю. 

Знаходження нового працівника для заміни - це проблема виключно роботодавця.

Реклама
Мой ответ