Украина
category

Шлюб

Вопрос № 1118
Шлюб
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня! Допоможить вирішити наступне питання. Шлюб між батьками розірвано. Від шлюбу є двоє дітей, які проживають з матір’ю. В батька та матері зараз нові сім’ї . Неповнолітні діти будуть членами якої сім’ї - батька чи матері? Визначення необхідно для призначення соціальної допомоги. Так як соц.служби рахують, що діти є членами однієї сім’ї з батьком. Дякую 

Консультации Советников

Добрий вечір, Марино!

Згідно ст. 160 Сімейного кодексу України

Право батьків на визначення місця проживання дитини

1. Місце проживання дитини, яка не досягла десяти років, визначається за згодою батьків.

2. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини.

3. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.

Тобто, якщо дитині ще не виповнилось 14 років, щоб вона сама мала право вирішувати з ким проживати, соціальна допомога буде нараховуватись на ім'я того з батьків, з ким проживає дитина. В Вашому випадку - це мати буде отримувати соціальну допомогу, як представник дитини.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ