Украина
category

Повернення грошей після шахрайства

Вопрос № 1125
Повернення грошей після шахрайства
2 консультации
Бесплатно

Потрібна допомога в поверненні грошей після невдалого здійснення переведення на карту та не отримання від особи відповідних товарів на сумму. 

На разі є вся інформація шахрая (картковий рахунок, Ім'я, номер телефону). 

Консультации Советников

Доброго дня.

Я так розумію, Ви зробили замовлення в інтернет-магазині і продавець не надіслав оплачений товар. У такому разі алгоритм дій такий:

1. Напишіть письмову претензію до продавця (адміністрації інтернет-сайту) з посиланням на ст.10 ЗУ "Про захист прав споживачів" Права споживача у разі порушення умов договору про виконання робіт (надання послуг) "Споживач має право відмовитися від договору про виконання робіт (надання послуг) і вимагати відшкодування збитків, якщо виконавець своєчасно не приступив до виконання зобов'язань за договором або виконує роботу так повільно, що закінчити її у визначений строк стає неможливим".

Зазначте також, що відмова виконати вашу вимогу в претензії, розцінюється Вами як порушення прав споживачів, і відповідно ви будете змушені звернутися за захистом вашого порушеного права.

2. Якщо реакціії з боку недобросовісного продавця не буду або буде негативною:

звернутися з письмовим зверненням до управління Державної інспекції з питань захисту прав споживачів у Вашому регіоні. У зверненні має бути зазначено прізвище, ім'я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання. 

У зверненні необхідно чітко вказати найменування суб’єкта господарювання та місце (адресу) провадження ним господарської діяльності, а також чітко визначити коло питань (відповідно до вимог Закону України «Про захист прав споживачів), які необхідно з’ясувати під час перевірки.

До звернення необхідно додати копію розрахункового документу (чек, квитанцію тощо), який засвідчує факт придбання продукції та копію звернення до продавця товарів з обґрунтованими вимогами-претензіями і (за наявності) його відповідь та інші документи, пов’язані з даним проблемним питанням.

3. У разі надходження від Держспоживінспекції відповіді про те, що вони не можуть допомогти у рішенні Вашої проблеми, останній варіант - звернення до суду. Споживачі звільняються від сплати судового збору за позовами, що пов'язані з порушенням їх прав.

Добрий день!

Якщо Ви купляли товар через Інтернет магазин, то моя колега Вам написала алгоритм дій. 

Але якщо Ви купляли у приватної особи, тоді Вам треба звернутись в поліцію. Но як докази того, що Ви дійсно замовляли товар та відправляли грощі саме за товар, має бути переписка з продавцем. Переписка потрібна, щоб продавець не сказав, що Ви просто були винні грощі та повернули їх. Придумати можна що завгодно.

З повагою, Ірина!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ