Украина
category

Продаж будинку

Вопрос № 1132
Продаж будинку
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня, шановні колеги!Ситуація наступна: є будинок, який належить трьом співвласникам на праві спільної сумісної власності (отримали у спадок від бабусі) . В будинку прописані всі троє+малолітня дитина одного з власників (принаймні, записані в домовій книзі, неважаючи на положення ст. 29ЦК). Разом з тим, малолітня дитина прописана і фактично проживає в РФ з другим з подружжя. Документально підтвердити це не вбачається за можливе.

Власники бажають продати цей будинок, і делегувати повноваження по продажу будинку одному з них ( у звязку з тим, що територіально двоє не знаходяться в інших містах).У зв"язку з цим постає ряд наступних питань:1) чим має підтверджуватись право власності на будинок у всіх трьох осіб?

2) чи достатньо генеральних довіреностей (нотаріально завірених) від двох співвласників на делегування повноважень щодо розпорядження співвласником всім майном?

3) чи необхідно звертатись до органу опіки й піклування стосовно виписки малолітньої, яка фактично проживає в РФ чи необхідно звертатись до суду?

4) якби бабуся була жива, то чим мало б підтверджуватися право її приватної власності на будинок, який був збудований в 60-х рр ХХ ст?Дякую за відпоідь

Консультации Советников

Вітаю.

1) Свідоцтво про право на спадщину. 

2) Якщо в довіреності буде вказано право продажу цього достатньо. Однак особа, що матиме ці повноваження на руках має мати оригінали свідоцтв про право на спадщину.

3) Якщо офіційно дитина там проживає (вона зазначена в довідці про склад сім'ї) без дозволу органу опіки та піклування Ви не продасте цей будинок. Або Вам доведеться в судовому порядку підтвердити той факт, що дитина фактично проживає в РФ.

4) Скоріш за все в неї було б свідоцтво про право на власність. В свідоцтвах про право на спадщину має бути вказано на підставі яких документів підтверджується право власності померлої.

        

Для розуміння чи всі документи у Вас в порядку для оформлення правочину зверніться за консультацією до нотаріусу.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ