Украина
category

Чи рахуються аліменти доходом для сім'ї?

Вопрос № 1137
Чи рахуються аліменти доходом для сім'ї?
2 консультации
Бесплатно

Якщо аліменти є власністю дитини, то чи рахуються вони доходом для сім'ї? І чи можу я втратити субсидію?. Аліментів батько ще не виплачувати, його заборгованість становить близько 30000. З весни служить в армії за контрактом. Маємо одну дитину.

Консультации Советников

З 1 травня 2015 року для призначення житлової субсидії враховуватимуться всі отримані особами, які зареєстровані у житловому приміщенні, доходи за попередній календарний рік без врахування податку з доходів фізичних осіб.

До доходів враховуватимуться: заробітна плата, пенсія, допомога (крім її частини, виплата якої здійснюється одноразово, зокрема, при народженні дитини), стипендія, грошове забезпечення, аліменти, виплати відповідно до умов цивільно-правового договору, доходи від підприємницької діяльності, здачі майна в оренду, від продажу майна та немайнових прав, сільськогосподарської продукції, дивіденди, проценти від розміщення депозитів, дохід, отриманий від здачі в оренду земельної частки (паю) тощо.Тобто до доходів враховуватиметься, в тому числі, дохід всіх зареєстрованих осіб, отриманий від здачі в оренду земельної частки (паю).

За матеріалами Департаменту праці та соціальногозахисту населення Полтавської облдержадміністрації

Джерело: http://www.adm-pl.gov.ua/story/pro-subsidiyi-u-zapitannyah-ta-vidpovidyah

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ