Украина

Чи можуть надавати години суміснику на тимчасовому місці, якщо працівник на постійному місці не має ставки?

Вопрос № 1146
Чи можуть надавати години суміснику на тимчасовому місці, якщо працівник на постійному місці не має ставки?
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня. Минулого року при прийомі на роботу на вакантну посаду у відділі освіти (до цього працювала в іншій школі на декретному місці) мені відмовилися надати 18 навчальних годин, які становлять тарифну ставку, мотивуючи це тим, що є ще один вчитель, якого зобов’язані працевлаштувати за направленням. Ми (обидві) написали заяву, в якій зазначили, що просимо прийняти на роботу на півставки (9 годин). Мене прийнято на роботу на постійне місце, а її – тимчасово. Тепер збільшилась кількість годин, мені залишають 9 годин , а їй на тимчасовому місці надають 10. Я працюю лише у цій школі, вона працює тут за сумісництвом, так як ще має години у іншій школі. На моє прохання переписати заяву і надати мені можливість викладати у старших класах (12 год.) у відділі освіти відмовляють, так як немає підстав. Але , у відповідності з абз.2 ч.1 ст.25 ЗУ "Про загальну середню освіту", навантаження молодого спеціаліста не може бути меншим за 18 навчальних годин протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку. Мені повідомили, що Відповідно до абзацу 12 частини 1 статті 25 Закону України "Про загальну середню освіту": "Розподіл педагогічного навантаження у загальноосвітньому навчальному закладі здійснюється його керівником і затверджується відповідним органом управління освітою". Абзац 1 частини 2 тієї ж статті передбачає, що:"Педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми власності обсягом менше тарифної ставки, передбаченої частиною першою цієї статті, встановлюється тільки за його згодою". Сказали, що коли я підписала заяву, в якій було вказано 9 годин, тим самим надала свою згоду. Надати відмову письмово не погоджуються, все лише на словах. Чи можуть надавати години суміснику на тимчасовому місці, якщо працівник на постійному місці не має ставки? Чи можу я переписати заяву? І якщо начальник відділу освіти відмовляється її приймати і підписувати, куди я можу звернутися по допомогу? Дякую.

Консультации Советников

Вітаю.

Відкличте свою заяву (про 9 годин),направте звернення поштою таким чином щоб в Вас були докази направлення. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ