Украина
category

Утиски права дитини при оформленні дарчої

Вопрос № 1160
Утиски права дитини при оформленні дарчої
2 консультации
Бесплатно

В квартирі прописані мати з дитиною до одного року, та пенсіонер (всього три людини). В домовій книзі власником вказана пенсіонер. Пенсіонером була оформлена дарча у розмірі 1/3 на дочку з малолітньою дитиною, та 2/3 на дочку котра є власноком іншої кватири і прописана за іншою адресою. Чи не вбачається тут порушення прав дитини? Чи можна оспорювати данну дарчу? Чи є можливість оформити розмін квартири (три кімнатна) з урахуванням майнових прав дитини на данну квартиру? Чи можливо доказати, і які для цього існують механізми, утиски прав дитини з боку пенсіонера (як приклад поставити холодильник з дитячою їжею до дитячої кімнати, наможливість нормальної психологічної атмосфери, пенсіонер не дозволяє привести до нормального гігієнічного стану місце прийому їжі дитиною і т.ін.)

Консультации Советников

Добрий вечір, Андрій!

Порушення прав дитини в даному випадку немає, оскільки ні один Закон не може диктувати людині на кого і в якому розмірі оформляти дарчу та спадщину. 

Це право власника.

Як Ви вже зрозуміли, оспорювати це неможливо. 

Що стосується умов проживання дитини, то дане питання регулює орган опіки та піклування, але не раджу Вас їх викликати, щоб не нажити собі проблем. 

З повагою, Ірина!  

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ