Украина
category

Тимчасова допомога

Вопрос № 1162
Тимчасова допомога
2 консультации
Бесплатно

Добрий день.  Мій колишній чоловік не платить аліменти з листопада 2012 року. У нас двоє дітей квітень 2010 і червень 2011 року. Суд призначив виплату аліментів у твердій сумі 800 грн. Я тимчасово не працюю. Скажіть будь ласка, чи маю я право на тимчасову державну допомогу і в якій сумі, як вона нараховується?

Консультации Советников

Вітаю.

Ознайомтесь з наступним порядком - http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/189-2006-п

  

Раджу звернутись до поліції з заявою про злочин.

Стаття 164 Кримінального кодексу України. Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей

1. Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -

карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.

2. Те саме діяння, вчинене особою, раніше судимою за злочин, передбачений цією статтею, -

карається громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до трьох років.

Примітка. У статтях 164 і 165 цього Кодексу під злісним ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) або на утримання непрацездатних батьків слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця, приватного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за три місяці відповідних платежів.

Реклама
Мой ответ