Украина
category

Хто заключає договори про надання послуг з водопостачання, постачання газу

Вопрос № 1163
Хто заключає договори про надання послуг з водопостачання, постачання газу
3 консультации
Бесплатно

Хто заключає

від імені споживача

договори  про надання послуг з водопостачання,постачання газу у випадку, коли власник будинку помер, а термін набуття права власносності спадкоємця ще не настав  ( 6 місяців). Міськгаз намагається вимкнути подачу газу у вказаний будинок, так як відсутній власник  будинку. Особа, що на даний момент фактично проживає у будинку, має статус тимчасово переміщеної особи і зареєстрована ,згідно чинного законодавства, у вказаному будинку.  По збіганню терміну 6 місяців , вказана особа стане власником цього будинку.                            Договору оренди заключати ні з ким, так  як відсутній власник.

Консультации Советников

Вітаю.

Відповідно до нормативно-правових норм, споживачем є фізична особа, фізична особа - підприємець або юридична особа, яка отримує природний газ на підставі договору постачання природного газу з метою використання для власних потреб, а не для перепродажу, або використання в якості сировини.

Тобто споживачем не обов'язково має бути власник. Нехай особа, яка там прописана звернеться з вимогою до постачальника укласти договір постачання природного газу.

І якщо у Вас на руках є договір постачання, що укладав померлий ознайомтесь з його умовами можливо та щось вказано щодо дії договору у випадку смерті споживача.

Добрий вечір! Підкажіть будь ласка, я правильно розумію, що особа, яка там проживає, вона є єдиним спадкоємцем? Якщо так, тоді вона може підійти у відповідні служби, щодо укладення договору на постачання газу, води чи електроенергію, але перед цим необхідно попросити, щоб нотаріус видав Їй довідку, що згідно такого свідоцтва про смерть такий то помер тоді, після його смерті відкрито спадкову справу такого числа за таким номером, згідно реєстру спадкоємців, на таку то дату реєстр спадкоємців складається із таких осіб: і обов`язкова вказівка, на особу, яка потенційно стане власником будинку, і з цією довідкою можна звернутися до міських служб щодо заміни сторони по договору чи укладення нового договору. Замість подання документів на право власності, можна також проконсуьтуватися із нотаріусом, що веде Вашу спадкову справу. Можливо він(вона) порадять інші способи виходу із даної ситуації, так як у неї повинні бути усі документи. 

Сподіваюсь, що допоміг Вам!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ