Украина
category

Стаж

Вопрос № 1177
Стаж
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня, я працюю у внутрішній безпеці Державної прикордонної служби на посаді "офіцера відділу". Чи зараховується мені юридичний стаж? Буду вдячний за відповідь.

Консультации Советников

Добрий день, Сергію!

Скажіть, будь-ласка, яка у Вас освіта та які вимоги для Вашої посади? Чи є обов'язковим юридична освіта? 

Мін'юст нагадав , що в листі від 30 вересня 2009 року № 31-32/310 , зокрема , роз'яснено, що в стаж роботи у сфері права зараховується період роботи на посадах з реалізацією повноважень , пов'язаних з правоохоронними , правоісполнітельного , правовстановлюючими функціями.

За змістом робота у сфері права передбачає розробку або застосування норм права і носить систематичний характер. Це період роботи в органах державної влади (у тому числі судах , органах юстиції , прокуратури ) , нотаріату , адвокатури , місцевого самоврядування , в профспілкових комітетах та інших громадських організаціях , на підприємствах , в установах , організаціях будь-якої форми власності. Стаж роботи у сфері права визначається на підставі записів у трудовій книжці.

(http://zib.com.ua/ua/pda/79568.html)

Добрий вечір!

Необхідно зрозуміти, що прописано в Вашій посадовій інструкції. Як уже писала колега Ірина, чи пов`язана ваша робота із правоохоронними, правозастосовчими чи правовстановлюючими функціями, якщо так тоді логічно що юридичний стаж Вам зараховується, якщо ні, тоді у Вас просто стаж роботи на державній службі.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ