Украина
category

Пропал родственник сутки назад. Как сейчас поступить?

Вопрос № 1181
Пропал родственник сутки назад. Как сейчас поступить?
2 консультации
Бесплатно

Вчера утром тесть поехал в лес за грибами из Киева в сторону Коростеня. Последняя связь с ним была вчера в районе обеда. С тех пор телефон не отвечает, он дома не появлялся. Точного места, куда он поехал, мы не знаем. Как сейчас поступать?

Консультации Советников

Доброго вечора.

Коли людина зникла, варто зробити наступне:

  • В першу чергу зв’язатись зі знайомими, родичами, які можуть володіти інформацією про місцезнаходження особи, щоб упевнитись, що людина саме зникла;
  • У разі, коли підтверджено, що людина загубилась чи зникла, варто зателефонувати до станції швидкої допомоги за номером 103 для консультації щодо подальших дій чи 1503 для отримання інформації про осіб, які поступили на госпіталізацію;
  • Звернутися до поліції. Заяву або повідомлення можна оформити письмово або усно, зателефонувавши на телефон спецлінії «102».  Заяву в обов’язковому порядку повинні прийняти, в незалежності від того, скільки днів минуло з моменту пропажі.

Заява або повідомлення про зникнення приймається поліцією у день звернення громадян, незалежно від місця зникнення людини.

Вам необхідно надати більше інформації про зниклу особу, а саме:

- зовнішній опис;

- наявність шрамів, татуювань, інших особливих прикмет;

- опис одягу;

- наявність мобільного телефону, автотранспорту, тощо.

Візьміть із собою фотокартку зниклої людини.

Інформацію про зникнення людини впродовж доби розміщують в інформаційно-пошуковій системі.

Також зазначу, що працівники поліції не можуть відмовити Вам у прийомі заяви чи повідомлення про зникнення особи. Відмова з будь-яких причин тягне за собою дисциплінарну відповідальність.

Реклама
Мой ответ