Украина
category

Неадекватна сусідка

Вопрос № 1182
Неадекватна сусідка
2 консультации
Бесплатно

Сусідка поводиться неадекватно, швидше за все, душевно хвора: висунувшись у вікно голосно аресивно кричить (має дуже гучний голос) - прогрози, незвязна мова, нецензурщина, прокльони тощо. Кричати може багато годин поспіль, в тому числі вночі,  кидає речі з вікна,  стукає по стінах. Підкажіть, будь-ласка, що можна вдіяти.

Консультации Советников

Доброго дня, Леся!

Згідно ст. 24 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», шум при здійсненні будь-яких видів діяльності не повинен перевищувати рівнів, установлених санітарними нормами для відповідного часу доби.У нічний час, із 22.00 до 08.00 забороняються гучний спів і викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму, проведення салютів, феєрверків, використання піротехнічних засобів.

У випадках, коди сусіди порушують дані норми законодавства та не реагують на зауваження необхідно звернутись до органів внутрішніх справ.

Статею 182 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачена відповідальність за порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях -тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п'яти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і накладення штрафу на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від п'ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші або без такої і на посадових осіб та громадян - суб'єктів господарської діяльності - від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією звуковідтворювальної апаратури, піротехнічних засобів, інших предметів порушення тиші.

З повагою, Тетяна

З приводу додаткових питань звертайтесь e-mail: tatty.iva@gmail.com

Instagram @jurist_prava

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ