Украина

Медичний страховий поліс

Вопрос № 1199
Медичний страховий поліс
3 консультации
50 грн.

Добрий день! У мене виникла проблема, минулого місяця їхала в Німеччину, перед відїздом зробила медичний страховий поліс, де страхова сума становить 30000 эвро, франшиза 100 евро, під час відпочинку я захворіла, і мене терміново забрали в лікарню з гострим паратонзилітом, за те, що пробула в лікарні 4 дні, сума до оплати становить 1500 євро, приїхавши в Україну, я звернулась в страхову компанією, де написала заяву, та подала всі необхідні документи про хворобу, лікування і тд, також реквізити та чек до оплати, відповідь отримала наступну, що потрапивши в лікарню я повинна була зв'язатись з компанією  Асистантом, і повідомити про цей випадок, так як це були вихідні ми зателефонували, але трубку ніхто не взяв. Відповідь мені дали таку, щоб я сама оплачувала цей чек, і можливо тоді страхова компанія, якусь суму відшкодує. Не знаю як вчинити в цій ситуації? Адже яка гарантія того, що якщо я оплачу вони повернуть гроші, а якщо і повернуть ця сума може становити і 50 євро(

Консультации Советников

Ответ оплачен: 50 грн.

Юліана, добрий вечір!

Ви можете зателефонувати мені? 0999500811, або залишить свій контакт. У мене є певні питання.

1. Скільки Ви ще перебували за кордоном після виписки з лікарні?

2. Через який час після приїзду в Україну Ви звернулись до страхової компанії? 

04.10.17 19:45
Юліана

Я приїхала в Україну тиждень після виписки, а звернулась в страхову компанію на 8 по призду в страхівці вказано, що після повернення в Україну протягом 10 днів потрібно звернутись, я так і зробила ) 

Добрий вечір!

Страховий поліс у Вас на 30 днів, і територія Європа. Тобто якщо Ви захворіли в цей період і на території Європи, то вони зобов`язані Вам компенсувати всі витрати. В п.1 Вашого договору страхування, прописано що Ви зобов`язані їх повідомити протягом 24 годин (при першій можливості), тобто Ви могли їх повідомити протягом 24 годин або на наступний день, коли Вам стало краще. Але в цьому ж пункті мені не подобається фраза: "У будь-якому випадку, якщо Застрахована особа потрапляє у клініку, ...." Тобто коли Ви потрапили в клініку, Ви мали б мати цей договір і всі документи і попросити мед. персонал, щоб вони зв`язалися із страховиком. 

В п.2 даного договору, якщо Ви самі оплатили ці рахунки Ви маєте до них звернутися і пакетом документів і підтвердженням оплати протягом 10 днів після повернення в Україну. Або ви можете оплатити даний чек і звернутися до них протягом 24 годин після його оплати. 

Згідно п.3 договору, якщо ви невиконали умови п.1 або п.2 то вони можуть Вам зменшити витрати або відмовити. Тобто вони будуть придумувати все, щоб Вам їх не оплати. 

Я рекомендую оплати даний чек на оплату і після її оплати звернутися до них із квитанцією і чеком, якщо вони відмовлять, попросити їх надати письмові пояснення даної відмови, якщо вони не бажатимуть приймати дані документи, можете їм сказати, що звертатиметесь до суду. 

Якщо і це неподіє, то виходом із даної ситуації звернення до суду з примусовим стягненням витрат на лікування. Головне збережіть договір і всі документи по оплаті даного договору страхування, і всі документи, що підтверджують ваше лікування закордоном. 

Сподіваюсь, що допоміг Вам! 

Реклама
Мой ответ