Украина
category

Начисление пенсии

Вопрос № 1208
Начисление пенсии
9 консультаций
50 грн.

Подскажите есть ли возможность самостоятельно--приблизительно расчитать пенсионные выплаты (какая будет пенсия?)при выходе на пенсию по выслуге лет??? Если есть данные заработной платы за переиод с 2000 года по настоящее время?? Заранее благодарен)))

Консультации Советников

Ответ оплачен: 6 грн.

добрый день! Такая функция доступна в приват 24. Если вы там зарегистрированы, можно рассчитать. 

Или по формуле:

П = ЗС х КЗ х КС,

 • где П - размер пенсии в гривнах;
 • ЗС - средняя месячная заработная плата в Украине за три последних календарных года;
 • КЗ - коэффициент заработной платы;
 • КС - коэффициент стажа.
 • Либо на сайте cost.ua/ru/pension 
 • Ответ оплачен: 6 грн.

  Добрый день, Игорь!

  Можете зарегистрироваться и рассчитать пенсию на данном сайте, или по формуле, которую Вам привела коллега выше (https://pensia.ua/ua/servisy/pensioncalc-full)

  Ответ оплачен: 6 грн.

  Добрий день!

  Можете прочитати дану статтю, за посиланням: https://goo.gl/NgafpC

  або одним із видів калькулятора за посиланням: https://goo.gl/1DgkDt . 

  Сподіваюсь, що Вам допоміг!

  Ответ оплачен: 6 грн.

  Доброго здоровья! Зайдите сюда, https://pensia.ua/ua/servisy/pensioncalc-full

  зарегистрируйтесь и рассчитаете свою приблизительную пенсию. Почему "приблизительную" потому, что при рассчете пенсии в ПФ свои заморочки, простому народу неизвестные...))))))))))Но, приблизительно +-100грн. Вы будете знать!

  Ответ оплачен: 6 грн.

  Відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (далі – Закону) пенсія за вислугу років має призначатися згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди. Проте, на даний час такий законодавчий акт не прийнято, тому пенсії призначаються відповідно до норм цього Закону в разі досягнення пенсійного віку та наявності трудового стажу, передбаченого Законом України «Про пенсійне забезпечення». (п. 2 Прикінцевих положень Закону)

  П = Зп х Кс, де:

  П - розмір пенсії, у гривнях;

  Зп - заробітна плата (дохід) застрахованої особи, визначена відповідно до статті 40 цього Закону, з якої обчислюється пенсія, у гривнях;

  Кс - коефіцієнт страхового стажу застрахованої особи, визначений відповідно до статті 25цього Закону. (ч. 1 ст. 27 Закону)

  Заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії визначається за формулою:

  Зп = Зс х (Ск : К), де:

  Зп - заробітна плата (дохід) застрахованої особи для обчислення пенсії, у гривнях;

  Зс - середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року звернення за призначенням пенсії.

  Ск - сума коефіцієнтів заробітної плати (доходу) за кожний місяць (Кз1 + Кз2 + Кз3 + ... + Кзn );

  К - страховий стаж за місяці, які враховано для визначення коефіцієнта заробітної плати (доходу) застрахованої особи.

  Коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи за кожний місяць страхового стажу, який враховується при обчисленні пенсії, визначається за формулою:

  Кз = Зв : Зс, де:

  Кз - коефіцієнт заробітної плати (доходу) застрахованої особи;

  Зв - сума заробітної плати (доходу) застрахованої особи, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу);

  Зс - середня заробітна плата (дохід) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії, за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу), а в разі одноразової сплати єдиного внеску відповідно до частини п’ятої статті 10 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування" - за місяць, в якому укладено договір про добровільну участь.

  Сума заробітної плати (доходу) застрахованої особи, яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу), визначається за формулою:

  Зв = З + Зд, де:

  Зв - сума заробітної плати (доходу) застрахованої особи, яка відповідно до цього Закону враховується для обчислення пенсії за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу);

  З - сума заробітної плати (доходу) застрахованої особи, з якої фактично сплачено страхові внески згідно з цим Законом за місяць, за який розраховується коефіцієнт заробітної плати (доходу). У разі якщо сума страхових внесків, сплачена виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який отримано дохід (прибуток), для обчислення пенсії враховується розмір мінімальної заробітної плати;

  Зд - сума заробітної плати (доходу) або з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, застрахованої особи, розрахована виходячи із передбаченої частиною третьою статті 24 цього Закону доплати, за місяць, за який визначається коефіцієнт заробітної плати (доходу) або з урахуванням сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати, і яка визначається за формулою:

  Д - сума доплати, здійснена відповідно до частини третьої статті 24 цього Закону, або додаткових сум страхових внесків, сплачених виходячи з мінімальної заробітної плати;

  Т - розмір страхового внеску до солідарної системи у відповідному місяці.

  (ст. 40 Закону)

  Коефіцієнт страхового стажу, що застосовується для обчислення розміру пенсії, визначається із заокругленням до п'яти знаків після коми за формулою:

  Кс - коефіцієнт страхового стажу;

  См - сума місяців страхового стажу;

  Вс - визначена відповідно до цього Закону величина оцінки одного року страхового стажу (у відсотках). За період участі в системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування величина оцінки одного року страхового стажу дорівнює 1%.

  Коефіцієнт страхового стажу з урахуванням періодів до набрання чинності цим Законом не може перевищувати 0,75, а з урахуванням страхового стажу, передбаченого абзацом десятим частини третьої статті 24 цього Закону, - 0,85. (стаття 25 Закону).

  Як бачите, розмір пенсії за вислугу років і за віком обчислюється за однаковими формулами, опис яких наведений у статтях 25, 27, 40 Закону «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

  При цьому враховуються норми й інших законодавчих актів, в тому числі Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», Податкового кодексу, а також ст.51-55 Закону України "Про пенсійне забезпечення". В останньому зазначено розмірстрахового стажу, який враховується для пенсій за вислугу років.

  Тепер вам відомі «заморочки» Пенсійного Фонду при обчисленні розміру пенсії.

  Тому найкращим варіантом буде зареєструватися на сайті державного банку «приват24», якщо ви цього ще не зробили і там визначити майбутній розмір своєї пенсії. 

  Ответ оплачен: 6 грн.

  Здравствуйте, Игорь.Пенсионный калькулятор есть по ссылке на сайте - https://pensia.ua/ua/servisy/pensioncalc-full

  Дякую за оплату! Можете звертатися на пошту, я вам допоможу у конкретних підрахунках пенсії з урахуванням особливостей обчислення страхового стажу ПФ.

  Похожие вопросы

  Реклама
  Мой ответ