Украина
category

Проживання Білоруса в Україні

Вопрос № 1232
Проживання Білоруса в Україні
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня.Дівчина з Білорусі, бажає на завжди переїхати в Україну. Що для цього потрібно. Вона повнолітня. Також хоче навчатись тут.

Консультации Советников

Доброго дня,

 можу Вам порадити, якщо дівчина їде в Україну на навчання, їй швидше можна отримати посвідку на тимчасове проживання. Відповідно до Порядку розгляду заяв для оформлення посвідки на постійне проживання та посвідки на тимчасове проживання

3.1. Право на отримання посвідки на тимчасове проживання мають:

п.9 Громадяни, які прибули в Україну з метою навчання.

Разом із заявою для оформлення посвідки на тимчасове проживання (додаток 6) іноземцями та особами без громадянства до територіальних органів чи підрозділів ДМС за місцем проживання подаються:

1) паспортний документ іноземця 

2) квитанція про сплату державного мита або документ, який підтверджує наявність пільг щодо його сплати;

3) чотири фотокартки іноземця та особи без громадянства розміром 3,5 х 4,5 сантиметра на матовому папері (допускається подання фотографій в головних уборах, що не приховують овалу обличчя особи, громадянами, релігійні переконання яких не дозволяють з’являтися перед сторонніми особами без головних уборів, за умови, якщо в їхніх паспортних документах вони зображені в головних уборах);

4) копія документа, що засвідчує реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (у разі її наявності).

5)- клопотання (подання) приймаючої сторони (навчального закладу) із зобов’язанням повідомити ДМС про відрахування з такого закладу та документ, що підтверджує факт навчання в Україні;

6) переклад українською мовою сторінки паспортного документа іноземця або документа, що посвідчує особу без громадянства, з особистими даними, засвідчений у встановленому законодавством порядку;

копія рішення про надання дозволу на імміграцію, оформленого згідно з додатком 2;

3.10. Іноземці та особи без громадянства, які отримали посвідки, повинні зареєструватися за місцем проживання, а в разі зміни місця проживання - перереєструватися в порядку, установленому статтею 6 Закону України „Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні”. 

Тобто у дівчини потрібна бути адреса проживання, за якою її потрібно зареєструвати

Якщо ж дівчина їде до України, виходить заміж, то виникає підстава для отримання посвідки на постійне проживання -це воз"єднання сім"ї. Процедура отримання посвідки на постійне проживання займає близько року, на тимчасове - 14 календарних днів при наявності документів, які я зазначила вище.

Зазначу з досвіду, що органи ДМС в Україні працюють на підставі одних нормативно-правових актів, але у кожного "свій" порядок" від цього залежать терміни отримання потрібних документів.

з повагою, Людмила

посвідку на тимчасове проживання.можно получить обращайтесь поможем телефони для обслуговування клієнтів:

(050) 385 83 55

(073) 213 76 27

(097) 203 76 19

Реклама
Мой ответ