Украина

Прохождение службы при хроническом заболевании

Вопрос № 1266
Прохождение службы при хроническом заболевании
3 консультации
Бесплатно

У меня хроническое заболевание, которое не позволяет мне служить в армии.Но во время медосмотра в военкомате мне сказали, что нет у меня этой болезни, и написали "годен" к службе. Что делать в этом случае?

Консультации Советников

Вітаю.

Постанова військово-лікарської комісії регіонів може бути оскаржена у центральну військово-лікарську комісію (ЦВЛК) або у судовому порядку

Постанови ЦВЛК можуть бути оскаржені в судовому порядку.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z1109-08/print1442910473827065

Вітаю.

Відповідно до ч. 1 ст. 18 Закону України "Про військову службу та військовий обов'язок" від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний час.

Згідно ч. 5 ст. 16 цього ж Закону, рішення призовної комісії може бути оскаржено громадянином України до призовної комісії вищого рівня або до суду в порядку, передбаченому законом.

Якщо Ви не згодня з даним висновком то є можливість оскаржити це рішення у вищу комісію (МВК, ОВК) або в суд. Раджу Вам спочатку звернутись зі скаргою до вищестоячої комісії. У випадку відмови, подавайте позов до окружного адміністративного суду щодо визнання неправомірними дії військово-лікарської комісії військового комісаріату, додавши до цього виписку із медичної карти стаціонарного хворого, акт дослідження стану здоров’я та консультаційний висновок спеціаліста лікарні.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ