Украина

Що робити у разі втрати, у разі втрати витягу з єдиного демографічного реєстру?

Вопрос № 1291
Що робити у разі втрати, у разі втрати витягу з єдиного демографічного реєстру?
2 консультации
Бесплатно

Що робити у разі втрати, у разі втрати витягу з єдиного демографічного реєстру?

Консультации Советников

Добрий вечір, Владислав!

Згідно Закону України "

Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус"

Стаття 16. Оформлення, видача, обмін, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення документів

2. Про втрату або викрадення документа на території України заявник (батьки особи, яка не досягла шістнадцятирічного віку, або інші її законні представники, представники закладів, які виконують функції опікунів чи піклувальників над особою) зобов’язаний у порядку і строки, визначені законодавством, повідомити уповноваженому суб’єкту, який здійснив видачу документа, та органам Національної поліції, якщо інше не передбачено цим Законом. Про втрату або викрадення документа, що дає право особі на виїзд з України та в’їзд в Україну, за кордоном заявник зобов’язаний повідомити компетентним органам іноземної держави та ЗДУ за місцем перебування, яка протягом доби інформує уповноваженого суб’єкта, який видав документ, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері захисту державного кордону України, Національне центральне бюро Інтерполу в Україні із зазначенням внесеної до документа інформації.

Ідіть до теріторіального сектору дмс (паспортний стол) разом з паспортом і отримайте дублікат.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ