Украина

Виїзд за кордон 17 літнього підлітка

Вопрос № 1315
Виїзд за кордон 17 літнього підлітка
4 консультации
Бесплатно

Мені 17 років. Мої батьки більше 10 років розлучені. Батько (військовий) живе в Криму. Зараз на нього подано в розшук за несплату аліментів. Ми з матір'ю, бабусею і тіткою хочемо в січні поїхати в Єгипет. Чи потрібен мені в цьому випадку дозвіл батька на виїзд?

Консультации Советников

Добрый день, Екатерина!

Без нотариального разрешения Вашего отца выехать нельзя. Однако, я Вам рекомендую, чтоб Ваша мама подала в суд не о лишении РОДИТЕЛЬСКИХ прав, а чтоб в судебном порядке получить разрешение на выезд заграницу, без разрешения отца, аргументируя это тем, что отец находится в розыске за неуплату алиментов и у Вас нет возможности получить нотариальное разрешение на выезд заграницу. 

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України. 

Мої колеги виклали норми які стосуються осіб, що не досягли 16 років.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ