Украина
category

Передача даних з газового лічильника дистанційно

Вопрос № 1320
Передача даних з газового лічильника дистанційно
3 консультации
Бесплатно

На будинку вивісили оголошення про встановлення в кожній квартирі (індивідуальне опалення) приладу для передачі даних з лічильника. Інакше погрожують відключенням газу. Розяснювальні роботи ніхто не проводив, жителі будинку в паніці

Консультации Советников

Доброго дня! Завдяки приладу абоненту не потрібно особисто здійснювати щомісячно передачу показників газових лічильників до газорозподільної організації” – достовірні дані про обсяги споживання газу будуть  передаватись через створену бездротову мережу.В основі сучасного обладнання виробниками покладена технологія без застосування концентраторів – новий тип бездротових мереж LPW розроблений для передачі даних телеметрії різних засобів, сенсорів, датчиків та приладів обліку на далекі відстані.

Серед головних функцій цієї системи: дистанційне зняття показань з лічильників газу; побудова звітів споживання природного газу по кожному об’єкту або групі об’єктів газоспоживання за звітній період; автоматичний контроль за витоками газу на основі аналізу погодинного споживання; контроль споживання природного газу при включенні.

Основні переваги пристроїв, що працюють в LPW-мережі полягають у відсутності необхідності турбувати споживачів, можливості автоматизувати виписку рахунків, швидкості передачі даних, захисті від несанкціонованого доступу. Їх висока автономність дозволяє значно скоротити експлуатаційні витрати на заміну автономних джерел живлення. До того ж LPW-мережа працює в такому частотному режимі, який не потребує ліцензування, тобто безпечний для здоров’я оточуючих. Декількох секунд достатньо для передачі даних в мережу. Весь інший час пристрій знаходиться у «сплячому» режимі. Відсутність проміжних пристроїв, що встановлюються на сходових клітинах забезпечує захист від вандалізму, а відсутність проектних робіт дозволяє розгортати систему обліку, як у нових будинках, так і в будинках вже зданих в експлуатацію.

Заспокойте жителів будинку, адже дане встановлення має більше переваг для абонентів.

Добрый день, Ирина!

На самом деле ничего страшного нет. Газовая служба за свой вчет устанавливает новое оборудование (счетчики с дистанционным управлением), а абонент не может отказаться от этой услуги, согласно Кодекса про газораспределяющие системы....

Такие счетчики, как написала коллега выше, имеют определенные превосходства и более удобные для Вас и газовой службы.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ