Украина
category

Аліменти з батька, працюючого в Польщі

Вопрос № 1325
Аліменти з батька, працюючого в Польщі
8 консультаций
120 грн.

Батько дитини знаходиться на заробітках у Польщі. В грудні повинен получити (чи не получити) Карту побиту. Дитині 2 роки, мати ніде не працює. Обидві проживають з бабусею та за її рахунок. В розлучені батьки дитини знаходяться рік.При розірвані шлюбу на аліменти не подавали, бо була з батьком усна домовленність про фінансування матері та дитини (хоча на період вагітності та з народження дитини фінансування не проводилось) . На даний момент є необхідність подачі на аліменти на батька. При зверненні до незалежного адвоката по місцю проживання була проконсультована, що стягнення з відповідача у Польщі не є можливим. Разраховувати на міфичні аліменти за статистичними цифрами за законодавством України, при наявності реального доходу відповідача у Польщі (є данні про офіційне місце оформлення), чи все таки є можливим стягувати аліменти з офіційної польської заробітної платні?

Консультации Советников

Ответ оплачен: 15 грн.

Здравствуйте. Мама может обратиться в органы юстиции Украины которые могут без суда определить размер алиментов. Есть такой порядок. Это если он там официально работает.

Если не официально. Нужно обращаться в суд в Украине, получать решение о взыскании алиментов и направлять его на исполнение. Отцу будет начислаються задолженности и сейчас это очень контролируют. Совсем не давно такое не платильшика привлекли к уголовного ответственности

Ответ оплачен: 15 грн.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/995_425 

Ответ оплачен: 15 грн.

если отец ребенка официально трудоустроен - можно взыскать с его з\п в польше 

нужна помощь в составлении иска - звоните. пишите

С уважением, Виктория Костромина , тел. 067 - 392 - 07 - 61; 050 - 208 - 41 - 00; 063 - 511 - 80 - 99, Email: kostromina.uryslygi@ukr.net; Skype: v17012007; Viber - +380673920761;

Сайт: http://advokat-citykiev.com.ua/

Ответ оплачен: 15 грн.

Добрый день, Ирина!

Полностью согласна с коллегой Елизаветой Тарабакой.

Алименты взыскать можно. При попытке въехать на территорию Украины данный гражданин будет задержан, так как будет по его делу исполнительное производство и за неуплату алиментов у нас предусмотрена уголовная ответственность. Поэтому, я рекомендую как можно скорее обращаться за призначенням алімениів.

С Уважением, Ирина!

Ответ оплачен: 15 грн.

Доброго дня! на стягнення аліментів обов'язково потрібно подавати! Для цього варто звернутись до суду з відповідним позовом. На сьогоднішній день в законодавство внесено зміни, які підвищують шанс стягнення аліментів. Ви можете також в судовому порядку на стягнення неустойки (пені) у розмірі одного відсотка суми несплачених аліментів за кожен день прострочення від дня прострочення сплати аліментів до дня їх повного погашення або до дня ухвалення судом рішення про стягнення пені, але не більше 100 відсотків заборгованості, а також звернутися до суду в порядку спрощеного наказного провадження з заявою про стягнення аліментів у розмірі на одну дитину – однієї чверті, на двох дітей – однієї третини, на трьох і більше дітей – половини заробітку (доходу) платника аліментів, але не більше десяти прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку на кожну дитину.

Через виконавчу службу можна заборонити виїзд за кордон Боржнику, який не сплачує аліменти. Це стане значним впливом для сплати боргу. Якщо Вам потрібна правова допомога, звертайтесь iryna.starodub@ukr.net

Ответ оплачен: 15 грн.

Зичу Вам здоров'я! До всьгоо, що порадили Вам колеги можу додати, що якщо звернетеся до суду, то зможете стягнути елементи за останні три роки! (У Вашому випадку, якщо я вірно зрозумів, один рік), а це не аби-які кошти для майбутнього дитини. Воно того варте, щоб боротися! Дитина потім скаже "Дякую"!

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ