Украина
category

Перевод на службу в другой город

Вопрос № 1340
Перевод на службу в другой город
3 консультации
Бесплатно

Здравствуйте! Моего парня забрали в армию на срочную службу в Генеральный штаб в Киеве. Возможен ли перевод в другой город с этой части, если он подпишет контракт на 3 года? 

Консультации Советников

Відповідно до ст.. 20 Закону України «Про військовий обов’язок та військово службу» на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу приймаються:- громадяни призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби;- військовозобов’язані, а також жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;- військовослужбовці, які проходять строкову військову службу;- військовослужбовці, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу становить від 18 до 40 років.До того ж вказаним вище Законом України впроваджено можливість укладання під час дії особливого періоду у всіх військових частинах (установах) короткострокового контракту, до закінчення особливого періоду, або до оголошення рішення про демобілізацію, для наступних осіб:- військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період;- військовослужбовців строкової військової служби (які вислужили встановлені строки військової служби, або ті, яким залишилось менше одного місяця до завершення строків військової служби);- громадян України призовного віку;- громадян України (військовозобов’язаних та жінок).Таким чином, підписати навіть короткостроковий контракт зможете не раніше ніж за місяць до завершення строкової військової слуби.

Добрый день, Яна!

Подписания контракта - совершенно не предполагает участие в боевых действиях. Ни в коем случае не слушайте подобную ерунду. 

К слову, лица, не достигшие 21 года, не могут быть отправлены в АТО. Но это лирика. Вопрос в другом.

Перевод нужно решать с руководством. Могут влиять семейные обстоятельства. Пусть поговорит с руководством, они как никто другой смогут ответить на данный вопрос. 

Но Киев - это очень даже неплохой вариант.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ