Украина
category

Аліменти

Вопрос № 135
Аліменти
2 консультации
Бесплатно

бившому чоловіку присудили аліменти на дитину в розмірі 1500 грн на місяць з березня 2015 року! Не отримала досі від нього не копійки! З суду заяву занесла зразу в виконавчу! Скільки часу ще чекати цих аліментів?! Я просто захворіла і вже не маю змоги утримувати як хотілось би дитину!

Консультации Советников

Відповідно до ЗУ "Про виконавче провадження" під час здійснення виконавчого провадження виконавець вчиняє виконавчі дії та приймає рішення шляхом винесення постанов, попереджень, внесення подань, складення актів та протоколів, надання доручень, розпоряджень, вимог, подання запитів, заяв, повідомлень або інших процесуальних документів у випадках, передбачених цим Законом та іншими нормативно-правовими актами.

 Платіжні вимоги на примусове списання коштів надсилаються не пізніше наступного робочого дня після накладення арешту та в подальшому не пізніше наступного робочого дня з дня отримання інформації про наявність коштів на рахунках.

 Опис та арешт майна здійснюються не пізніш як на п’ятий робочий день з дня отримання інформації про його місцезнаходження. У разі виявлення майна виконавцем під час проведення перевірки майнового стану боржника за місцем проживання (перебування) фізичної особи та місцезнаходженням юридичної особи здійснюються опис та арешт цього майна.

обратитесь с жалобой в исп. службу 

будут дополнительные вопросы или нужна помощь - звоните. пишите -

Сайт: http://advokat-citykiev.com.ua/ ; тел. 067 - 392 - 07 - 61;  050 - 208 - 41 - 00;  063 - 511 - 80 - 99, Email: kostromina.uryslygi@ukr.net; Skype: v17012007; Viber - +380673920761;

Реклама
Мой ответ