Украина
category

Насколько обязательным являеться выписка из общежития после отчисления?

Вопрос № 1378
Насколько обязательным являеться выписка из общежития после отчисления?
2 консультации
Бесплатно

Я прописан в общежитии, но там не живу и под меня не выделена комната. В скором времени я собираюсь закончить обучение досрочно, но возможности забрать документы и выписаться у меня не будет до весны. Какие последствия могут быть для меня? Насколько обязательным есть выписка из общежития при отчислении? 

Консультации Советников

Добрий вечір.

Згідно з ч. 1ст. 132 Житлового кодексу України особи, що вчились у навчальних закладах і вибули з них, підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення з гуртожитку, який їм було надано у зв'язку з навчанням. Відповідно до п.3.1 «Порядку реєстрації місця проживання та місця перебування фізичних осіб в Україні та зразків необхідних для цього документів» затвердженого наказом МВС України №1077 від 22.11.2012, зняття з реєстрації здійснюється у центрі надання адміністративних послуг або у територіальному підрозділі Державної міграційної служби (ДМС) України за місцем проживання. Зняття з реєстрації місця проживання особи, здійснюється в тому числі на підставі документів, які свідчать про припинення підстав на право користування житловим приміщенням (закінчення строку дії договору оренди, найму, піднайму житлового приміщення, строку навчання в навчальному закладі (у разі реєстрації місця проживання в гуртожитку навчального закладу на час навчання), відчуження житла та інших визначених законодавством документів). Зняття з реєстрації у вищевказаних випадках здійснюється за клопотанням уповноваженої особи закладу/установи або за заявою власника/наймача житла або їх законних представників. Таким чином, за загальним правилом Ви повинні зняти себе з реєстрації після закінчення навчального закладу, у разі якщо Ви були зареєстровані у гуртожитку на період навчання в ньому, Вас мають право зняти з реєстрації після закінчення строку навчання, за клопотанням (заявою) керівника навчального закладу.

Тобто, якщо Ви не будете проживати, місце Вам не надається, то впринципі ніяких наслідків для Вас не буде, в крайньому випадку Вас "випишуть" за наказом ректора.

Ви можете пізніше зареєструвати своє місце проживання за іншою адресою і одночасно "виписатись" з гуртожитку.

Пока Вы не выпишитесь, Вам никто никакие документы не отдаст. Таковы реалии.

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ