Украина
category

Арешт майна членів сімї чоловіка через несплату аліментів

Вопрос № 1383
Арешт майна членів сімї чоловіка через несплату аліментів
2 консультации
Бесплатно

Доброго дня! Проясніть, будь ласка, ситуацію. Якщо чоловік розвівся більше 20 років тому, через те, що жінка скрила правду хто батько дитини. Дитині вже повнолітня. Аліменти не сплачував, жінка ніби не подавала на аліменти. Попросила відказ написати від дитини...Написав. Взяла якусь довідку, що він не сплачує аліменти і почалася тяганина. Арешт майна і т. д. Питання наступне...чи можуть бути перешкоди в чоловіка привиїзді за кордон? Чи може бути арешт майна зареєстрованого на членів сімї чоловіка через несплату аліментів. Дякую

Консультации Советников

Добрий вечір, Наталля!

Скільки років дитині? 18?

За несплату аліментів у нас є Кримінальні відповідальність, можуть бути обмеження по виїзду за кардон та можуть накладати арест на майно. Але якщо було виконавче провадження на підставі рішення суду. Не інакше.

Якщо є бажання, можете зателефонувати 0999500811 та задати додаткові запитання. 

З Повагою, Ірина! 

Сімейний кодекс України:

Стаття 191. Час, з якого присуджуються аліменти на дитину

1. Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову, а в разі подання заяви про видачу судового наказу - із дня подання такої заяви.

2. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки.

Реклама
Мой ответ