Украина
category

Питання щодо розлучення

Вопрос № 1389
Питання щодо розлучення
1 Консультация
Бесплатно

Добрий день ,Ми з дружиною розлучилися, Майно вирiшили полюбовно. тихо-мирно подiлити Будинок купляв я але оформляв його 1/2 собi 1/2 дружинi (щоб вона теж почувала себе хазяйкою)Вона вибралася з своiм майном на квартиру як винаймае В шлюбiродилася донька,Виписатися вона не хоче на подiл будинку алiменти поки що не подае, (В судi було пiдверджено нею)Я iнвалiд 3 групи по здоров"ю,Беру довiдку в депутата що вона не проживае iпереiхала на iншу вулицю В довiдцi пiдтвержено двома свiдками що не проживае але залишаеться приписана в нашому будинку, Я собираю довiдки на переоформленя договорiв на електроенергiю та газопостачання щом оформити на свое прiзвище,(згоду вiд екс-дружини отримав)

Запитання

:1) Чи може вона пiзнiше знову подати на розподiл майна?

2) Чи я матиму право ii виписати без ii згоди ? Дiтей виписувати я не збираюся Тiльки ii.

3) я можу в судовому порядку примусово лишити ii 1/2 майна (що непроживае не доглядае за будинком, т,д,) Якщо можливо то через який перiод?

Консультации Советников

  • 1.Коли відбувається розподіл майна «полюбовно», тоді треба укладати договір у нотаріусу. Тоді, Ваша дружина не зможе претендувати на більше, ніж в цьому договорі. Якщо такого не було, то вона зможе подати позов на розподіл майна.
  • 2.Ви маєте право виписати дружину, якщо вона рік не проживає за вказаною адресою. Потрібні докази свідків і так далі.
  • 3.Ви не зможете лишити її частки майна, яка їй належить за Законом при розподілі майна, але якщо це майно були придбано у шлюбі.
  • Якщо потрібна додаткова допомога, звертайтесь. Але послуги платні.
  • З Повагою, Ірина! 
Реклама
Мой ответ