Украина
category

Раздел 8 положения о субсидии

Вопрос № 139
Раздел 8 положения о субсидии
1 Консультация
Бесплатно

Добрый день! 08.11.2016 года я подала заявление и декларацию на оформление субсидии. 29.12.2016г. в телефонном режиме мне отказали. Я обратилась в Министерство, а ответ и пересмотр моей субсидии снова вернулся в Кривой Рог. Ситуация следующая: на 53 кв. мы проживаем втроем сын- 3 года. муж и я . Муж платит 50 % алиментов, 30% мне, 20% первой жене. В 2015 года (период субсидии) я до октября месяца была в декрете. Мой вопрос: разъясните мне раздел 8 положения о субсидии. где сказано что если ребёнок не достиг 14 летнего возраста его доход (в моём случае алименты) не учитываются при назначении субсидии, правильно ли я понимаю или нет. Если нет то как понять этот раздел?

Консультации Советников

Слід враховувати положення частини 1 статті 179 Сімейного кодексу України, де зазначається, що аліменти, одержані на дитину, є власністю того з батьків, на ім'я кого вони виплачуються, і мають використовуватися за цільовим призначенням. Таким чином слід зазначити, що аліменти не є власністю дитини, це є вашим доходом. 

При цьому. відповідно до пункту 8 Положення Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, До сукупного доходу не враховуються сплачені особою аліменти.

Однак, те, що ви отримуєте алмінети, є вашим доходом, а не доходом вашого малолітнього сина

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ