Украина
category

Как поменять фамилию ребенка?

Вопрос № 1391
Как поменять фамилию ребенка?
1 Консультация
Бесплатно

Добрый вечер подскажите пожалуйста у меня ребёнок ему 7 лет я расписалась с её отцом но фамилия у ниё моя как мне поменять фамилию чтоб ана была как у отца.

Консультации Советников

Вітаю.

Сімейний кодекс України:

Стаття 148. Зміна прізвища дитини її батьками

1. У разі зміни прізвища обома батьками змінюється прізвище дитини, яка не досягла семи років.

2. У разі зміни прізвища обома батьками прізвище дитини, яка досягла семи років, змінюється за її згодою.

3. У разі зміни прізвища одного з батьків прізвище дитини може бути змінене за згодою обох батьків та за згодою дитини, яка досягла семи років.

4. За заявою батьків або одного з них, якщо другий помер, оголошений померлим, визнаний недієздатним або безвісно відсутнім, дитині, яка не досягла чотирнадцяти років та якій при реєстрації народження присвоєне прізвище одного з батьків, може бути змінено прізвище на прізвище другого з батьків.

5. У разі заперечення одним із батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними щодо такої зміни може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. При вирішенні спору беруться до уваги виконання батьками своїх обов'язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини.

Зверніться до РАЦС для зміни прізвища. 

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ