Украина
category

Доручення на виїзд дитини до Італії

Вопрос № 1441
Доручення на виїзд дитини до Італії
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня!

Їду з донькою 17,5 років до Італії 8 січня автобусним туром. У мене і у доньки в наявності біометричні паспорти. Турфірма каже зробити від батька "на всякий випадок доручення". Як поступити: - доручення потрібне чи ні? В турфірмі казали що були випадки на таможні - вимагали доручення на дітей які були старші 16 років. Як поступити і в разі проблем на що законодавчо спиратись або куди дзвонити?. Буду дуже вдячна за відповідь. З повагою, Марина

Консультации Советников

Вітаю.

Стаття 313 Цивільного кодексу України передбачає, що особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України.

(http://old.minjust.gov.ua/33300)

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ