Украина
category

Згода співвласників на здання нерухомості

Вопрос № 1446
Згода співвласників на здання нерухомості
1 Консультация
Бесплатно

Доброго дня.  Я здаю квартиру в оренду.  Нас 5 співвласників цієї квартири.  Право здавати нерухомість в оренду маю тільки я.  Як правильно написати/оформити згоду від інших співвласників,  про те,  що вони не заперечують щоби я здавала квартиру в оренду та отримувала прибуток? 

Консультации Советников

доброго дня, 

Згідно з ч. 1 Ст. 356 Цивільного Кодексу України власність двох чи більше осіб із визначенням часток кожного з них у праві власності, є спільною частковою власністю.

Право спільної часткової власності відповідно до ч. 1 Ст. 358 вказаного кодексу здійснюється співвласниками за їхньою згодою.

Враховуючи вказане, Ви маєте право здати належну Вам, на праві спільної часткової власності, частину квартири виключно за згодою інших співвласників.

Дану згоду можна оформити в простій письмовій формі з зазначенням паспортних даних та даних про документи, що підтверджують право власності співвласників на квартиру, що Ви здаєте. Дані згоди прикласти до Договору оренди

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ