Украина
category

Перевірка позовної заяви про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, оформленої інспектором ДАІ, для звернення до суду

Вопрос № 1466
Перевірка позовної заяви про скасування постанови у справі про адміністративне правопорушення, оформленої інспектором ДАІ, для звернення до суду
11 консультаций
200 грн.

Доброго дня!

Будь ласка, перевірте прикріплений документ і внесіть необхідні виправлення. Якщо потрібні додаткові пояснення або інформація від мене, зв’яжіться зі мною по телефону (0509314044 - Надія Дуденко). Прикріплюю також розмічену карту, щоб ви могли візуально побачити ситуацію. 

Оплата - 200 грн на банківську карту.З повагою,

Надія

Консультации Советников

Добрый день. Иск составлен на хорошем уровне. Можете подавать. Особый замечаний, нареканий к нему нет

Ответ оплачен: 50 грн.

1. До документів, що додаються, обов`язково додати, заяву про те що ви не подавали анологічний позов, до іншої установи, з аналогічним предметом там відповідачем. 

2. Протокол повинен складатися виключно у вашій присутності, так як дана процедура є фактично розглядом справи, інспектор мав надати докази про ваше правопорушення, та хоча б в мінімальній формі пояснити на чому грунтуються його доводи відсилаюсь на норми закону. 77 ст. КАСУ. 

3. На мою думку, треба у самому початку додати оркім дати, ще й час доби, це може бути аргументом у суді щодо законності зупинка ТС.

4. Обгрунтованість вимог інспектора. ст. 19 Конституції України де закріплено те, що органи державноївлади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, вмежах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

5. На мою думку, треба додати фото роздруківку до заяви.

в цілому заява складена добре, але можно і додати все вищезгадане =) 

Я не перевіряв кожну статтю, які були зазначені у вашому прикладі, але хочу зазначити, що нещодавно вступили в силу нові кодекси, і статті там змінились. Перевірте статті які наведені з Кодексу адміністративного судочинства.

ЗАУВАЖЕННЯ - только на первый взгляд

  • 1.В п.1 вимог – нет данных лица – полицейского. Есть толь что он рядовой.
  • 2.Нормативка - ч. 3 ст. 2, 6, 49, 50, 51, ч. 2 ст. 71, 105, 106, 162, п. 1 ч. 3 Прикінцевих та перехідних положень КАСУ – это не чинний КАС 2017!!
  • 3.Что требовать от суда – вот тут, ст. 5

1) визнання протиправним та нечинним нормативно-правового акта чи окремих його положень;

2) визнання протиправним та скасування індивідуального акта чи окремих його положень;

3) визнання дій суб’єкта владних повноважень протиправними та зобов’язання утриматися від вчинення певних дій;

4) визнання бездіяльності суб’єкта владних повноважень протиправною та зобов’язання вчинити певні дії;

5) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб’єкта владних повноважень;

6) прийняття судом одного з рішень, зазначених у пунктах 1-4 цієї частини та стягнення з відповідача - суб’єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, заподіяної його протиправними рішеннями, дією або бездіяльністю.

  • Соответственно, логично просить
  • 1.Визнати дій суб’єкта владних повноважень із складання постанови ___ протиправними та такими, що не відповідають дійсності.
  • 2.Визнати протиправною та скасувати постанову ___

Далее – освобождение от сбора –

Заявление в порядке КАС, а освобождение – в порядке иного Кодекса – КупАП – не кажется странным?

Далее-2 – освобождение от сбора изголается в ХОДАТАЙСТВЕ. Его не вижу. И Даже, если рассматривать тот механизм, что оно типа «в тексте иска» - где оно?? И оно лдолжно быть в начале, перед исковыми требованиями?

Еще – а досудебный порядок Вы применили? Где жалоба в Полицию его (рядовому) начальнику ?

Тел. О67-716О8О5

Евгений. Обращайтесь за платной юр помощью

Також, виключно з моєї практики оскарження рішень, доволі часто суд скасовує постанову інспектора, якщо в графі "обставини правопорушення" інспектор не вказав хто конкретно був водій, та на якому тз він рухався. Не маючи можливості подивитися постанову, на крайній випадок додаю цю інформацію. Дуже часто інспектор просто зазначає "водій рухався ... порушив...".

Доброго дня!

В шапці позову, в адресі відповідачів - не вказано місто.

До документів, що подаються з позовом, варто додати власне письмове підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав (п. 11 ч.5 ст. 160 КАС) - викладаєте у формі довідки і підписуєте від свого імені або додаєте дану фразу в позов.

Ответ оплачен: 50 грн.

Вітаю.

За першу позовну вимогу вам доведеться сплатити судовий збір. Тому її краще прибрати. 

В другій позовній вимозі додайте: "провадження по справі закрити".

За змістом ст. 293 КУпАП під час розгляду позову перевіряється законність і обґрунтованість винесеної постанови і приймається одне з таких рішень: залишення постанови без зміни; скасування постанови і надсилання справи на новий розгляд; скасування постанови і закриття справи; зміна заходу стягнення в межах, передбачених нормативним актом про відповідальність за адміністративне правопорушення, з тим, однак, щоб стягнення не було посилено.

Пунктом 24 Постанови Пленуму Верховного Суду від 23.12.2005 р. №14 «Про практику застосування судами України законодавства у справах про деякі злочини проти безпеки руху та експлуатації транспорту, а також про адміністративні правопорушення на транспорті» встановлено, що зміст постанови має відповідати вимогам, передбаченим ст. ст. 283, 284 КУпАП. У ній, зокрема, необхідно навести докази, на яких ґрунтується висновок про вчинення особою адміністративного правопорушення, та зазначити мотиви відхилення інших доказів, на які посилався правопорушник, чи висловлених останнім доводів.

      

За можливості надайте скан постанови, в ній дуже часто є помилки, що вам допоможуть

Ответ оплачен: 50 грн.

День добрый. Помимо указанного коллегами, так же стоит еще добавить ссылку на ст.  258 КУпАП

Якщо під час складання постанови у справі про адміністративне правопорушення особа оспорить допущене порушення і адміністративне стягнення, що на неї накладається, то уповноважена посадова особа зобов’язана скласти протокол про адміністративне правопорушення відповідно до вимог статті 256 цього Кодексу, крім випадків притягнення особи до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 185-3 цього Кодексу, та правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху, у тому числі зафіксованих в автоматичному режимі. Цей протокол є додатком до постанови у справі про адміністративне правопорушення.

Не видя постановления, можно лишь сказать вам на будущее - в нем нужно указывать что вы не согласны, требуете составить протокол про административное правонарушения, что является еще одним фактом для доказывания в суде - т.к. к нему инспектора никогда не прикладывают доказательства.

Так же у вас по тексту идет отсылка на то, что постановление является доказательством - это по определению не так, постановление уже фиксирует факт,а  доказательства вашего нарушения в принципе отсутствуют.

и да, просмотрите ссылки по статьям - к сожалению, они не соответствуют действующим нормам КАСУ - как минимум ч. 3 в Переходных положениях просто отсутствует.

Здоров'я! Позов цілком добрий! Можна подавати. А, вже в процесі суду (на першому засіданні), я б Вам порадив би подати ще й додаткове клопотання, про відшкодування завданої Вам неправомірними діями службових осіб, моральної шкоди! На мою думку у Вас досить не погані шанси, щоб суд вирішив справу, стосовно відшкодування моральної шкоди, на Вашу користь!

гаи - уже нет 

вы нигде в иске не указали статьи по касу и уточните номера статьей  по касу 

кроме того вы взяли старый образец - многие нормы на которые вы посылаетесь - уже давно устарели и утратили силу

и ваш иск не соответствует во многом правилам составления админиска -будут дополнительніе вопросі или нужна помощь в составлении - звоните пишите

С уважением, Виктория Костромина , тел. 067 - 392 - 07 - 61; 050 - 208 - 41 - 00; 063 - 511 - 80 - 99, Email: kostromina.uryslygi@ukr.net; Skype: v17012007; Viber - +380673920761;

Сайт: http://advokat-citykiev.com.ua/

А сроки то с 10.01. идут.... 

Намек на то, что можно бесповоротно потерять срок, в течении которого стоило хотя-бы совершить действия, чтобы 425 грн. не стали  х2=850 грн. Или Вы считаете, что юристы  19-го вечером будут Вам иск писать?

Похожие вопросы

Реклама
Мой ответ